čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé

zobrazeno: 69115× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Na hradech a zámcích, Pro školy a děti, Na hradě Štramberku, Na hradě Štramberku, Ve Štramberku dobrodružství a zábava, Na hradě Štramberku pro děti a školy

Lokalita: Česká republika, Hrad Štramberk, Moravskoslezské Beskydy, Štramberk, Valašské království

Poptávka

Chcete svou akci/program pro děti i pro dospělé okořenit šermířskými souboji? Neváhejte a vyzkoušejte naše divadelně šermířská představení na motivy několika známých pohádek, upravená pro scénický šerm a okořeněná souboji několika typů zbraní a spoustou humoru. Představení je možno realizovat v interiérech i exteriérech.O Pepoušovi - aneb co v Mrazíkovi nebylo, Loupežnická pohádka - pohádka, která bude pokaždé jinak, Zkrocení zlé ženy - rýmované představení na motivy klasické divadelní hry, O Popelákovi - aneb nebyla to náhodou Popelka?, Vojáci - příběh malé vojenské jednotky za třicetileté války, Útrapy válek - aneb průřez vojenskou historií, Tři mušketýři - netradiční divadelní příběh, Turnaj - klasický turnaj o ruku princezny, Výcvik vojenských jednotek - pikenýři, dělostřelci. Ukázky soubojů různými typy zbraní.

 

Varianty a ceny:

I když máme stanovenou naší obvyklou cenu, můžete si ji určit i vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu se nejčastěji pohybuje do 15 tisíc korun v závislosti na vybraných představeních, počtu osob a době trvání celého programu.V případě, že s vystoupením přijedeme za Vámi, cestovné do 50km je v ceně, nad 50km účtujeme 10 Kč za km.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Všechny vystoupení je možno realizovat jak pro děti, tak pro dospělé. Historicky je možno je realizovat v období: gotika (zbroje - kroužkové i celoplátové, výzbroj - meče, štíty, sekery, dvouruční meče, řemdihy, kropáče, kopí), renesance-landsknechti (zbraně - meče, katzbalgery, sekery, kopí, halapartny, dýky, tesáky), období třicetileté války (standardní oblečení nebo pikenýrské zbroje, kordy, dýky, kopí, pistole a muškety, možnost střelby z kanónu).

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Programu/vystoupení se neúčastníte aktivně a jen ho sledujete a bavíte se. Nejsou proto na vás kladeny žádné tělesné předpoklady či omezení.

Celkový čas:

Celkový čas jednoho představení se pohybuje kolem 30 minut. Je možné odehrát i více představení za den a délku celé produkce upravit možnostem vašeho programu.

Počet účastníků:

Bez omezení. Abyste však dobře viděli a slyšeli, je potřeba přihlédnout k charakteru místa, kde bude program probíhat.

Diváci:

Bez omezení. Abyste však dobře viděli a slyšeli, je potřeba přihlédnout k charakteru místa, kde bude program probíhat.

Oblečení, vybavení:

Zázemí, které potřebujeme: * elektrická přípojka 220 V / 10 A * uzamykatelná šatna, umyvadlo s teplou vodou * parkování pro vozidlo zhotovitele * prostor pro realizaci vystoupení o plošném rozměru minimálně 35 m2, rovný, suchý a neklouzavý, se světlou výškou nejméně 2,5 m. Poznámka: Je vhodné, aby diváci neměli přístupnou jednu stranu uvedeného prostoru - např: zeď, kulisa, přírodní překážka, technické ohraničení... * pořadatelská služba (pořadatelskou službou rozumíme technické zařízení a osobu či osoby určené pořadatelem, zajišťující, aby diváci 15 minut před, v průběhu a 15 minut po vystoupení nevcházeli do prostoru pro vystoupení. Velikost pořadatelské služby závisí na typu akce, množství a skladbě diváků aj. Důvodem pro tento požadavek je bezpečnost diváků samotných – používané zbraně mohou způsobit těžké zranění.)

Sezóna:

Bez omezení. Vhodnější je však období od jara do podzimu.

Počasí:

Bez deště nebo s mírným deštěm. V případě špatného počasí se může program na nějakou dobu přerušit.

Kdy objednávat:

Minimálně 2 týdny předem. Víkendové termíny v letní sezoně (duben-září) nejméně 2 měsíce předem. Štěstí však můžete zkusit kdykoliv! Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Představení je možno doplnit ukázkou zbraní jednotlivých historických období, soutěžemi pro děti apod. Štramberk, kde program realizujeme nejčastěji, je výjimečné místo, kde se na malém prostoru snoubí bohatá historie s nádhernou přírodou a širokým zázemím aktivit a služeb. Váš program může obsahovat prakticky vše na co si vzpomenete... K vaší akci lze opravdu zajistit co Vás napadne - vývozy/dopravu na Trúbu (do areálu je vjezd zakázán), hudbu, zábavu, dárky či jiný program z naší nabídky: Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Pasování na občany Valašského království. Vyčerpávající informace o areálu naleznete  na našich stránkách www.stramberskatruba.cz. Co dál ve Štramberku se dozvíte také na www.stramberk.cz nebo www.relaxvpodhuri.cz.

Reference

Další produkty

Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Aquazorbing všemi způsoby , NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Psí spřežení - mushing pro děti, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Šermířská pohádka, Svatba na Zámku Holešov, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Interiérová LED a UV show , Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Valašská svatba, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, To nej z pod Lysé hory, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Štramberk pro filmaře, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Emigrace do Valašského království, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Jízda na poníkovi pro děti, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Štramberská hradní akademie pro děti, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě

Štramberská hradní akademie, Štramberk, 08.09.2012

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.