čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov

zobrazeno: 45685× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Všech chutí, Historické, tradiční a umělecké, Konferenční servis, Na hradech a zámcích

Lokalita: Holešov

Poptávka

Chcete uspořádat konferenci, seminář, firemní prezentaci či večírek, ale tentokráte potřebujete něco jiného, netradičního? Potřebujete reprezentativní prostor? Popřípadě nemůžete najít odpovídající kapacitu? Tohle všechno nabízí raně barokní Zámek Holešov. Může Vám nabídnout vnitřní i venkovní prostory v krásném historickém prostředí.

 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Velký kongresový sál, popř. salónky s variabilním uspořádáním a technickým zázemím
  • Audio-vizuální techniku
  • Zajištění večerních a doprovodných programů
  • Kvalitní catering s nabídkou bufetů, coffe-breaků a rautů
  • Parkovací prostory
 

Informace

Tělesné předpoklady:

bez omezení

Celkový čas:

Čas si stanovujete Vy sami, podle Vaší potřeby.

Počet účastníků: Omezení v počtu lidí je u počtu více než 600 osob.
Diváci:

V rámci této služby není vhodná přítomnost dalších diváků.

Oblečení, vybavení:

Pohodlné oblečení, popř. jiný druh oblečení vyžadovaný okolností a zadavatelem.

Sezóna:

Celoročně.

Počasí:

Služba není závislá na počasí mimo akce v zámecké zahradě.

Kdy objednávat:

Neváhejte a objednávejte, jakmile se rozhodnete, určitě nejpozději 1 měsíc před plánovaným termínem.

Doplňkové služby/programy:

Jsme schopni připravit celou akci na klíč, aniž byste museli hnout prstem. Stačí nám sdělit Vaše představy a požadavky, a my vše zařídíme.

Reference

Další produkty

Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Pasování na občany Valašského království, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Emigrace do Valašského království, Netradiční návštěva království slivovice, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Šermířská pohádka, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Večerní zábava s programem TITANIC, Svatba na Zámku Holešov, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Honba za Štramberským pokladem, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Casino Royale, Konferenční servis, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Interiérová LED a UV show , Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive)
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.