čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Interiérová LED show „Vzývání ohně“

zobrazeno: 78457× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Všech chutí, Na hradech a zámcích, Na hradě Štramberku, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Hrad Štramberk, Hukvaldy, Karviná a okolí, Kopřivnice, Moravskoslezské Beskydy, Nošovice, Ostravice, Příbor, Pustevny - Radhošť, Sovinec, Štramberk, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Varianta ohňové show „Vzývání ohně“, vhodná pro vnitřní prostory a všude tam, kde použití otevřených ohňů není možné. Ohňové efekty jsou dle místních podmínek nahrazeny jejich „studenými“ variantami: diodové svítící řetězy, chemická světla, studená pyrotechnika apod. Možno realizovat v interiéru i exteriéru.

 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • LED show – představení se synchronizovaným točením svítícími diodovými řetězy a lightsticky, doplněné dalšími efekty.
  • Doprava 50 km + 4 Kč/ujetý km nad ujetou vzdálenost 50 km
  • Z důvodů příprav ohňostroje, je nutno zajistit přístup pyrotechnikům na místo budoucího odpaliště několik hodin před začátkem produkce (čas pro přípravu je závislý na celkovém rozsahu akce). Celá akce vždy podléhá přísným bezpečnostním předpisům, je proto nezbytné dbát nařízení poskytovatele služby. Bližší informace získáte v našem klientském centru.

    Do vzdálenosti 70 Km od Zlína neúčtujeme dopravu.

    Pořadatel akce provede ohlášení ohňostroje dle pokynů vedoucího odpalovače a zajistí přítomnost hasičů a zdravotní služby, která je nezbytná u větśích akcí i když se nekoná ohňostroj.

Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Bez omezení.

Celkový čas:

12 – 16 minut.

Počet účastníků:

Bez omezení.

Diváci:

Bez omezení.

Oblečení, vybavení:

* elektrická přípojka 220 V / 10 A * uzamykatelná šatna, umyvadlo s teplou vodou * parkování pro vozidlo zhotovitele * prostor pro realizaci vystoupení o plošném rozměru minimálně 25 m2, rovný, suchý a neklouzavý, se světlou výškou nejméně 3 m. Poznámka: Je vhodné, aby diváci neměli přístupnou jednu stranu uvedeného prostoru - např: zeď, kulisa, přírodní překážka, technické ohraničení... * Tma (tento typ vystoupení lze v zásadě realizovat i za světla, výsledný efekt je ale minimální. Ideální čas pro začátek vystoupení je nejméně 15 minut po astronomickém západu slunce. Protože LED efekty mají obecně menší svítivost než ohňové, základní pravidlo je „čím větší tma, tím lépe“.).

Sezóna:

Bez omezení. Méně vhodné pro zimní sezónu; za mrazu nelze realizovat obtížnější „triky“ (zkřehlé prsty apod).

Počasí:

Bez deště nebo nejvýše mírné mrholení, bezvětří nebo mírný vítr. Teplota minimálně 0°C.

Kdy objednávat:

Minimálně 2 týdny předem. Víkendové termíny v letní sezoně (duben-září) nejméně 2 měsíce předem.

Reference

Další produkty

Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Valašská svatba, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Interiérová LED a UV show , Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Pasování na občany Valašského království, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, To nej z pod Lysé hory, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Svatba na Zámku Holešov, Štramberk pro filmaře, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Casino Royale, Honba za Štramberským pokladem, Emigrace do Valašského království, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Štramberská hradní akademie pro děti, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Večerní zábava s programem TITANIC, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R.
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.