čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Interiérová LED a UV show

zobrazeno: 105491× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Všech chutí, Na hradech a zámcích, Na hradě Štramberku, Na hradě Štramberku, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hrad Štramberk, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Varianta ohňové show „Vzývání ohně“, vhodná pro vnitřní prostory a všude tam, kde použití otevřených ohňů není možné. Ohňové efekty jsou dle místních podmínek nahrazeny jejich „studenými“ variantami: diodové svítící řetězy, chemická světla, studená pyrotechnika apod. Možno realizovat v interiéru i exteriéru.

 

Varianty a ceny:

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
VIP 012 162 6 874,72 Kč (294,25 €) 8 250,- Kč (353,11 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

    • LED  a UV show – představení  s působivou choreografií nasvícenou UV světlem -synchronizované točení svítícími diodovými řetězy a lightsticky, šátky, tyčemi, doplněné dalšími efekty a podbarvené hudbou. 
    • Z důvodů příprav ohňostroje, je nutno zajistit přístup pyrotechnikům na místo budoucího odpaliště několik hodin před začátkem produkce (čas pro přípravu je závislý na celkovém rozsahu akce). Celá akce vždy podléhá přísným bezpečnostním předpisům, je proto nezbytné dbát nařízení poskytovatele služby. Bližší informace získáte v našem klientském centru.
    • Doprava - 7 Kč/km
    • Pořadatel akce provede ohlášení ohňostroje dle pokynů vedoucího odpalovače a zajistí přítomnost hasičů a zdravotní služby, která je nezbytná u větśích akcí i když se nekoná ohňostroj.
 

Informace

Tělesné předpoklady:

Bez omezení.

Celkový čas:

10 minut.

Počet účastníků:

Bez omezení.

Diváci:

Bez omezení.

Oblečení, vybavení:

* elektrická přípojka 220 V / 10 A * uzamykatelná šatna, umyvadlo s teplou vodou * parkování pro vozidlo zhotovitele * prostor pro realizaci vystoupení o plošném rozměru minimálně 25 m2, rovný, suchý a neklouzavý, se světlou výškou nejméně 3 m. Poznámka: Je vhodné, aby diváci neměli přístupnou jednu stranu uvedeného prostoru - např: zeď, kulisa, přírodní překážka, technické ohraničení... * Tma (tento typ vystoupení lze v zásadě realizovat i za světla, výsledný efekt je ale minimální. Ideální čas pro začátek vystoupení je nejméně 15 minut po astronomickém západu slunce. Protože LED efekty mají obecně menší svítivost než ohňové, základní pravidlo je „čím větší tma, tím lépe“.).

Sezóna:

Bez omezení. Méně vhodné pro zimní sezónu; za mrazu nelze realizovat obtížnější „triky“ (zkřehlé prsty apod).

Počasí:

Bez deště nebo nejvýše mírné mrholení, bezvětří nebo mírný vítr. Teplota minimálně 0°C.

Kdy objednávat:

Minimálně 2 týdny předem. Víkendové termíny v letní sezoně (duben-září) nejméně 2 měsíce předem.

Reference

Další produkty

To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Svatba na Zámku Holešov, Emigrace do Valašského království, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Casino Royale, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Honba za Štramberským pokladem, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Večerní zábava s programem TITANIC, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Pasování na občany Valašského království, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Netradiční návštěva království slivovice, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Štramberk pro filmaře, To nej z pod Lysé hory, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.