čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Pohodové a hobby » V autech&s veterány » Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami

Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami

zobrazeno: 99366× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: V přírodě, Auto&moto zábava a dobrodružství, Historické, tradiční a umělecké, Auto&moto zábava a dobrodružství

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hukvaldy, Kopřivnice, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Nový Jičín, Příbor, Štramberk, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Chcete si užít své volné chvíle ve stylu první republiky? Chcete udělat radost někomu blízkému o kom víte, že má rád stará auta? Chcete si splnit nebo někomu jeho romantický sen? Vydejte se krásným starým veteránem za krásami Beskyd a Valašska. Krajinu zde dobře známe, to nejlepší Vám nachystáme! Jízdu zpravidla začínáme ve Frenštátě p. R., ale vůz vám přistavíme, kde si řeknete! Pak pojedeme po úpatí Beskyd přes Trojanovice, Kunčice p. O., Tichou, Veřovice, všude  tam, kam si zrovna přejete. Zastavíme Vám kdekoliv si budete přát. Cestou budete moci obdivovat například půvab Horeček se svými skokanskými můstky, kde skákal a působil legendární olympijský vítěz Jiří Raška. V Trojanovicích Památník bratří Strnadlů, v Kunčicích p. O. dřevěný pravoslavný kostelík či v Tiché Travertinovou kaskádu. Kam si řeknete, tam Vás dovezeme!

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy! Pokud Vám naše cena a podoba projížďky nevyhovuje,  napište nám vaši představu do poptávkového formuláře a my Vám projížďku naceníme dle Vašich přání a možností. 

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
POH 079 241 1 – 3 osoby 5 833,10 Kč (250,84 €) 7 000,- Kč (301,02 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

    • Přistavení vozu kde si budete přát! Před domem, před hotelem apod. Zpravidla je to ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo v Trojanovicích. Využíváme zpravidla historické vozy Tatra 54 z třicátých let minulého století, případně jiné typy starých tatrovek. 
    • Příjemného, zkušeného a stylově oděného řidiče, který pro Vás bude zároveň příjemným průvodcem.
    • Jízdu po trase Frenštát p. R., Trojanovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Tichá, Lichnov, Veřovice, Bordovice a zpět do Frenštátu. Trasu a zastávky si určujete Vy a je možné ji dle vašeho přání upravit nebo úplně změnit. Zpravidla zastavujeme v Kunčicích p. O. u dřevěného ruského kostelíku, v Tiché pod Travertinovou kaskádou, v Lichnově u Muzea vystěhovalectví, ve Veřovicích v hosinci Dolní Dvůr (konzumace není součástí ceny).
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Bez omezení. Projížďky jsou vhodné i pro seniory a není k nim potřeba žádná zvláštní fyzická kondice.

Celkový čas:

Celkový čas jízdy je obvykle 3 – 4 hodiny včetně zastávek. Délku lze však přizpůsobit vašim přáním a možnostem.

Počet účastníků:

Projíďka je určena pro 1 – 3 osoby a počet osob je omezen kapacitou vozu. Lze však dohodnout i kyvadlové projížďky pro více osob a s více vozy.

Diváci:

Z povahy aktivity není účast diváků obvyklá, ale klidně vás mohou vaši blízcí někde čekat a můžete se s nimi na trase potkávatta zdravit.

Oblečení, vybavení:

Nepotřebujete žádné zvláštní vybavení. Můžete přijít v obvyklém oblečení pro dané roční období. Projížďku si však lépe užijete v historickém převleku. Ten Vám na požádání můžeme i zajistit.

Sezóna:

Obvykle duben až říjen. V případě dobrého počasí je však možné se domluvit i mimo sezónu.

Počasí:

Jízda veteránem je závislá na počasí a určitě si ji mnohem lépe užijete, když vám svítí sluníčko a je teplo, než za deště.

Kdy objednávat:

Doporučujeme aspoň 7 dní předem. Objednat však můžete zkusit klidně i s menším předstihem. Když to půjde, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Doplňkové služby/programy:

Projížďku veteránem můžete spojit s některou z dalších aktivit. Často bývá součástí svateb, výročí apod. Projížďka může být také součástí studia na Fakultě aktivit a Zážitků VKU. Nebo aktivitu zařadíte do vašeho poznávacího výletu, pobytu, zájezdu v Beskydech a na Valašsku. V případě zájmu o vytvoření nabídky na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář. V čem budeme moci vyhovět, vždy vám rádi vyhovíme!

Reference

Další produkty

Svatba s veteránem v okolí Rožnova p. R., Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Květinová symfonie, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Skijoring s husky, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Den u koní, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Farmářem na jeden den, Psí spřežení - mushing pro děti, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Šermířská pohádka, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Valašským královstvím v koňském sedle, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Honba za Štramberským pokladem, Interiérová LED a UV show , Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Víkend jen pro Vás dva, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Horem dolem na čtyřkolce, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Jednodenní kurz jezdectví, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Škola smyku - kurz bezpečné jízdy, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Životní jízda - škola spolujezdce, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Pasení ovcí na Valašsku, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Svatba s veteránem aneb k obřadu v historickém voze, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Cesta z města, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, V koňském sedle s rodinou, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Na koni do přírody, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví

Svatba s veteránem aneb k obřadu v historickém voze

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 
loga EU, SROP, MS kraj  
Tato akce je spolufinancována Evropskou unií a Moravskoslezským krajem.

Kalendář akcí

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.