čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Pohodové a hobby » V autech&s veterány » Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami

Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami

zobrazeno: 108643× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: V přírodě, Auto&moto zábava a dobrodružství, Historické, tradiční a umělecké, Auto&moto zábava a dobrodružství

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hukvaldy, Kopřivnice, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Nový Jičín, Příbor, Štramberk, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Chcete si užít své volné chvíle ve stylu první republiky? Chcete udělat radost někomu blízkému o kom víte, že má rád stará auta? Chcete si splnit nebo někomu jeho romantický sen? Vydejte se krásným starým veteránem za krásami Beskyd a Valašska. Krajinu zde dobře známe, to nejlepší Vám nachystáme! Jízdu zpravidla začínáme ve Frenštátě p. R., ale vůz vám přistavíme, kde si řeknete! Pak pojedeme po úpatí Beskyd přes Trojanovice, Kunčice p. O., Tichou, Veřovice, všude  tam, kam si zrovna přejete. Zastavíme Vám kdekoliv si budete přát. Cestou budete moci obdivovat například půvab Horeček se svými skokanskými můstky, kde skákal a působil legendární olympijský vítěz Jiří Raška. V Trojanovicích Památník bratří Strnadlů, v Kunčicích p. O. dřevěný pravoslavný kostelík či v Tiché Travertinovou kaskádu. Kam si řeknete, tam Vás dovezeme!

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy! Pokud Vám naše cena a podoba projížďky nevyhovuje,  napište nám vaši představu do poptávkového formuláře a my Vám projížďku naceníme dle Vašich přání a možností. 

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
POH 079 241 1 – 3 osoby 5 833,10 Kč (251,23 €) 7 000,- Kč (301,49 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

    • Přistavení vozu kde si budete přát! Před domem, před hotelem apod. Zpravidla je to ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo v Trojanovicích. Využíváme zpravidla historické vozy Tatra 54 z třicátých let minulého století, případně jiné typy starých tatrovek. 
    • Příjemného, zkušeného a stylově oděného řidiče, který pro Vás bude zároveň příjemným průvodcem.
    • Jízdu po trase Frenštát p. R., Trojanovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Tichá, Lichnov, Veřovice, Bordovice a zpět do Frenštátu. Trasu a zastávky si určujete Vy a je možné ji dle vašeho přání upravit nebo úplně změnit. Zpravidla zastavujeme v Kunčicích p. O. u dřevěného ruského kostelíku, v Tiché pod Travertinovou kaskádou, v Lichnově u Muzea vystěhovalectví, ve Veřovicích v hosinci Dolní Dvůr (konzumace není součástí ceny).
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Bez omezení. Projížďky jsou vhodné i pro seniory a není k nim potřeba žádná zvláštní fyzická kondice.

Celkový čas:

Celkový čas jízdy je obvykle 3 – 4 hodiny včetně zastávek. Délku lze však přizpůsobit vašim přáním a možnostem.

Počet účastníků:

Projíďka je určena pro 1 – 3 osoby a počet osob je omezen kapacitou vozu. Lze však dohodnout i kyvadlové projížďky pro více osob a s více vozy.

Diváci:

Z povahy aktivity není účast diváků obvyklá, ale klidně vás mohou vaši blízcí někde čekat a můžete se s nimi na trase potkávatta zdravit.

Oblečení, vybavení:

Nepotřebujete žádné zvláštní vybavení. Můžete přijít v obvyklém oblečení pro dané roční období. Projížďku si však lépe užijete v historickém převleku. Ten Vám na požádání můžeme i zajistit.

Sezóna:

Obvykle duben až říjen. V případě dobrého počasí je však možné se domluvit i mimo sezónu.

Počasí:

Jízda veteránem je závislá na počasí a určitě si ji mnohem lépe užijete, když vám svítí sluníčko a je teplo, než za deště.

Kdy objednávat:

Doporučujeme aspoň 7 dní předem. Objednat však můžete zkusit klidně i s menším předstihem. Když to půjde, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Doplňkové služby/programy:

Projížďku veteránem můžete spojit s některou z dalších aktivit. Často bývá součástí svateb, výročí apod. Projížďka může být také součástí studia na Fakultě aktivit a Zážitků VKU. Nebo aktivitu zařadíte do vašeho poznávacího výletu, pobytu, zájezdu v Beskydech a na Valašsku. V případě zájmu o vytvoření nabídky na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář. V čem budeme moci vyhovět, vždy vám rádi vyhovíme!

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Štramberská hradní akademie pro děti, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Svatba s veteránem v okolí Rožnova p. R., To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Škola smyku - kurz bezpečné jízdy, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Farmářem na jeden den, Interiérová LED a UV show , Šermířská pohádka, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Skijoring s husky, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Pasení ovcí na Valašsku, Květinová symfonie, Jednodenní kurz jezdectví, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Den u koní, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Psí spřežení - mushing pro děti, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Životní jízda - škola spolujezdce, Víkend jen pro Vás dva, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Svatba s veteránem aneb k obřadu v historickém voze, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), V koňském sedle s rodinou, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Honba za Štramberským pokladem, Javorový zimní den plný zážitků, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****

Svatba s veteránem aneb k obřadu v historickém voze

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 
loga EU, SROP, MS kraj  
Tato akce je spolufinancována Evropskou unií a Moravskoslezským krajem.

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.