čeština English Deutsch Polski Русский

Hrad Štramberk Letenky Valašské království Zážitková univerzita

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny

Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny

zobrazeno: 207914× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Všech chutí, Outdoorové, Teambuilding & Teamspirit, Konferenční servis, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Se zvířaty, Na hradech a zámcích, Pro školy a děti, Na hradě Štramberku, Zážitková univerzita, S dobrým jídlem a pitím, Se slivovicí a jinými destiláty, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hostýnské vrchy, Hrad Štramberk, Hukvaldy, Kopřivnice, Moravskoslezské Beskydy, Nošovice, Ostrava, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice

Poptávka

Fakulta aktivit, pastevectví, letectví, Fakulta Valašských her a sportů, Fakulta pálení a slivovicových věd, extrémní valašské horské manévry atd. atd. Studium na Valašské královské univerzitě je jedna velká zábava od rána do večera. Účastníci "studia" se rozdělí do skupin "studentů", obdrží "studijní materiály" (indexy apod.) a "studují" jednotlivé fakulty. Během studia musí splnit řadu zábavných, ale i obtížných úkolů, za které získají "kredity" - body, za které jsou pak nakonec odměněni univerzitními diplomy a cenami. Studium na Valašské královské univerzitě má řadu vzrušujícíxh a překvapivých forem a určitě se při něm nebudete nudit!  

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat. Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Obsah studia jak již úvod napovídá, může být velice pestrý. Záleží opravdu na tom co chcete a kolik je váš rozpočet. Jelikož naše nabídka je opravdu velice široká, pokusíme se zde specifikovat scénář studia na VKU, který si vybíráte nejčastěji:

- Pozvánky na akci/program/zájezd "studium na VKU". Kompletně graficky zpracujeme v souladu s Vašim design manuálem, vytiskneme a případně i rozešleme. Na příklad pozvánky se můžete podívat v přiložené fotogalerii.

- Doprava. Tu si k nám většinou zajišťujete sami, ale není pro nás problém se Vám o ní postarat. Zajistíme Vám letenky, transfery z letiště, dopravu v průběhu Vašeho programu dle potřeby. Dlouhodobě spolupracujeme s různými dopravci a máme i svůj vlastní vozový park.

- Ubytování dle Vašich představ a možností. Spolupracujeme se stovkami hotelů, známe je a jsme schopni Vám vytipovat ty nejvhodnější. Linky na některé z nich uvádíme zde:

Čeladná - Hotel Miura**** http://www.miura.cz/; Hotel&Garden u Holubů*** www.uholubu.com;

Nový Hrozenkov - Horský hotel Kohútka*** www.kohutka.cz;

Ostrava - Hotel Zámek Zábřeh**** http://www.zamek-zabreh.cz/; Hotel Mamaison**** http://www.mamaison.com/; Hotel Park inn**** http://www.parkinn.cz/hotel-ostrava;

Rožnov p. R. - Hotel Relax*** http://www.hotelrelax.cz/; Hotel Eroplán**** http://www.eroplan.cz/;

Štramberk - Hotel Roubenka*** http://www.roubenkahotel.cz/; Hotel Štramberk****+stylové chaloupky Relaxu v podhůří Beskyd*** www.relaxvpodhuri.cz; Hotel Šipka*** www.hotelsipka.cz/; Hotel Gong**** http://www.hotel-gong.cz/;

Trojanovice - Hotel Troyer**** www.troyer.cz; Hotel Ráztoka*** www.raztoka.cz;

Velké Karlovice - Soláň - Hotel Soláň*** http://www.hotelsolan.cz/; Horský hotel Tatra http://www.hoteltatra.cz/; Hotel Lanterna****, Hotel Horal***, Horel Galik** http://www.valachy.cz/;

Další tipy na ubytování Vám zašleme na základě Vaší poptávky. A nemusí to být ubytování jen v hotelech. Zajistíme Vám i ubytování v přírodě od horských chat a srubů až po stany nebo přespání "pod širákem".

 - Program/aktivity. Nejraději máte vyvážený mix práce, adrenalinu, zábavy a relaxace. Při tvorbě a realizaci programu vašeho "studia" spolupracujeme se stovkami prověřených poskytovatelů služeb. Služby pouze nepřekupujeme, ale pomocí našich nápadů z nich vytváříme zábavné programy. Díky tomu můžete například absolvovat "Honbu za Štramberským pokladem", projížďky v závodních vozech Loprais Tatra Teamu či "studovat" na  Fakultě pálení a slivovicových věd... nebo se stát občanem Valašského království.

Další nejčastější aktivity, které si vybíráte do vašeho programu studia jsou:

 - Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii;

Projížďky na čtyřkolkách;

Sjezdy na terénních koloběžkách nebo kolech;

Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron;

Paraglidingové tandemové lety pro skupiny;

Slaňování ze Štramberské Trúby;

a nebo jiné, které si můžete vybrat na tomto našem serveru www.smarttourism.cz nebo poptat přes náš poptávkový formulář.

Catering/Raut/jídlo - zajišťujeme podle charakteru a místa zvoleného programu. Zajistíme luxusní raut nebo grilování či opékání špekáčku u nás na Štramberské Trúbě nebo někde v přírodě;

Moderování - Spolupracujeme jak s cenově dostupnějšími lokálními moderátory, tak s profesionály, které pravidelně slýcháváte z českých rádií, vídáváte v televizi nebo potkáváte na sportovních, kulturních či zábavných akcích.

Hudbu -Víme, že žádná správná akce se bez dobře vybrané muziky a kvalitního zvuku neobejde. Při našich programech spolupracujeme s řadou jak místních tak populárních kapel a hudebních seskupení všech možných žánrů (cimbálové muziky, dechovky, folkové, folkrockové, rockové kapely apod.). Ke kvalitní hudbě patří samozřejmě i kvalitní zvukaři. Dle specifických požadavků či finančních možností vaší akce vám nabídneme nejvhodnější zvukové řešení od reprodukované hudby, DJ až po ty nejnáročnější živé kapely. Zajišťujeme zvučení jak velkých akcí, jako jsou festivaly a koncerty tak i malých firemních či společenských programů a akcí, konferencí či přednášek.

Fotografické služby - Chcete vaší akci zdokumentovat? Potřebujete zajímavé fotografie pro svou prezentaci? Nabízíme vám fotografování vašich akcí našimi profesionálními fotografy. Uděláme výběr a obrázky vám vypálíme na CD či DVD i s vaším reklamním potiskem. Naše společnost také za 11 let své existence disponuje vlastní fotobankou s širokým archivem fotografií, který můžete využít při tvorbě vašich grafických materiálů.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Nemusíte se bát. Charakter a náročnost programu vždy uzpůsobujem Vašim přáním a schopnostem. Jednotlivci však musí přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Celkový čas:

Délku programu/zájezdu uzpůsobujem vašim požadavkům. Jsme schopni ho připravit na několik hodin i několik dnů a nocí. Nejčastěji však trvá 1 – 3 dny.

Počet účastníků:

Od jednoho až do sta. Většinou však pracujeme se skupinama od 10 do 70 osob.

Diváci:

Nemusíte se účastnit všeho a u aktivit, které Vám zrovna moc nesedí se můžete klidně jen dívat.

Oblečení, vybavení:

Na aktivity doporučujeme vhodné sportovní pohodlné oblečení, pevnou obuv (tenisky, trekové boty). V zimě je potřeba se obléci na zimu, v létě zase na léto...

Sezóna:

Těšíme se na Vás 365 dní v roce ! Program pro Vás uzpůsobíme možnostem toho či onoho ročního období.

Počasí:

Program studia připravujeme tak aby se dal realizovat za každého počasí. Vždy k němu zpracováváme i mokrou variantu.

Kdy objednávat:

Optimálně aspoň 14 dní předem ať máme čas vše připravit a domluvit. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat. Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Jakékoliv speciální přání máte, neváhejte nám o ně napsat. I přes šíři naší nabídky v ní nemáme určitě vše. 

Reference

Další produkty

Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Livecooking, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Na vodě za vodou, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Šermířská pohádka, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Dětská narozeninová párty, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, To nej z pod Lysé hory, Casino Royale, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Skijoring s husky, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Zorbujeme ve dne v noci! , To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Aquashow - aquazorbing show, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Víkend jen pro Vás dva, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Paintball s profesionálním trenérem, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Ledolezení, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Velká romantická jízda, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Honba za Štramberským pokladem, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Boj podle scénáře - Painball, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Jízda na poníkovi pro děti, Svatba na Zámku Holešov, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Den v dakarském bivaku, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Cesta z města, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Valašské zážitky pro všechny smysly, Životní jízda - škola spolujezdce, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Konferenční servis, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Emigrace do Valašského království, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Paintball a jeho strategie, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Štramberská hradní akademie pro děti, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Štramberk pro filmaře, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Horolezcem na zkoušku, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Sportovní lezení, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Interiérová LED a UV show , Večírek s vůní slivovice, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Netradiční návštěva království slivovice, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Vánoce, čas hojnosti ve Valašském království, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Večerní zábava s programem TITANIC

Volba lorda do Valašského královského parlamentu, Castrol, 31.5.2012

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL, 2008

Exkurze do Distillery landu Rudolfa Jelínka

Dálkové studium na VKU LG 17.10.2008

Studium na VKU - EDsystem 26.9.2008

Dálkové studium na VKU LG 12.11.2008

Studium na VKU a pasování na občany VK - Refrasil - 13. 11.

Výprava do VK - Eset Style, Soláň, 29. 1. 2009

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Jak vypadá Studium na Zážitkové univerzitě v Karviné?

Studium Luhačovice

Emigrace do Valašského království, Simply You 2010

Zimní studium na VKU - Dalkia, Hotel Troyer, 02.2010

Valašské hry na hotelu Relax 3.5.2010

Studium na VKU - Castrol, Štramberk, Trojanovice

Valašské hry - ČMSS, Trojanovice 2010

Pasování na občany VK, Microsoft 27.8.2010

Valašské hry ČSOB, 15.10.2010

Studium na VKU Arcelor Mittal 30.3.2011

Studium na VKU ITC Travel, 9.6.2011

Studium na VKU, TATRABANKA, 11.05.2012

Valašské hry na Javorovém vrchu 22.6.2012

Pasování na občany VK, RSBP, 7.9.2012

RETIGO - Emigrace do Valašského království, 13.06.2013

Tatrabanka, Valašský Týmvidling, květen 2014

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.