čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R.

To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R.

zobrazeno: 17048× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ...

Kategorie: Všech chutí, Outdoorové, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezské Beskydy, Pustevny - Radhošť, Valašské království, Velký Javorník (Beskydy)

Poptávka

To NEJ ve Frenštátě p. R.

1. Navštívit Areál Jiřího Rašky a kopečky Horečky se svými tradičními hospůdkami; 2. Zažít atmosféru Beskydské sedmičky - extrémního závodu; 3. Navštítvit některý z mezinárodních folklórních festivalů; 4. Prohlédnout si Muzeum - Expozici vystěhovalectví; 5. Navštívit Pohankový mlýn Šmajstrla a ochutnat nějakou jeho pohankovou specialitu; 6. Vystoupit na vrchol místní radnice s vyhlídkou na město a obdivovat originál sochy boha Radegasta; 7. Setkat se s Karlem Lopraisem - několikanásobným vítězem Rallye Paris - Dakar a projet se závodním speciálem; 8. Ochutnat místní ovocné destiláty a valašské koláče "frgály"; 9. Poslechnout a zatančit si u místní cimbálové muziky; 10. Vystoupat na vrchol Velkého Javorníku s jeho novou rozhlednou a (918 m. n. m.) a zažít nádherný výhled nejen na město, ale na celé panoráma Moravskoslezských Beskyd. 

 Frenštát pod Radhoštěm (www.frenstat.info)

„Procházíš-li se po polích na úpatí hor, po stráních i po ulicích horského útulného města, máš stále dojem, že se to dívá na tebe duše Frenštátu – srdečná a prostá duše, jež se projeví upřímnou řečí a přátelským stiskem ruky…“ (Vojtěch Martínek)

Pár slov o městě

Podhorská krajina Frenštátska byla osídlena až ve 13. století. Město Frenštát pod Radhoštěm je poprvé zmíněno roku 1382 v privilegiu Václava z Vikštejna na Šostýně, k jehož panství patřilo. Později náleželo biskupským Hukvaldům. U soutoku Lomné s Lubinou se zpracovávala železná ruda, v městečku se usazovali řemeslníci, obchodníci a zemědělci. Vyhlášené bylo především domácí tkalcovství. Horské pastviny osídlili Valaši se svými stády ovcí. Městu se v jeho dějinách nevyhnuly požáry, povodně, vojenské vpády ani morové rány. Ve druhé polovině 19. století mnoho chudých rodin hromadně odešlo do Ameriky. Frenštát se přesto rozšiřoval a upevňovalo se v něm národní uvědomění. Jezdili sem významní umělci – Petr Bezruč, Jaroslav Seifert, Leoš Janáček, Mikoláš Aleš či bratři Jaroňkovi. Vznikla řada spolků, které dodnes rozvíjejí zdejší kulturní, společenský a sportovní život. V umělecké tradici pokračují například soubory gymnázia, Amatérská divadelní společnost Waterloo a Klub frenštátských výtvarníků. Současné město je rozvíjejícím se průmyslovým centrem regionu. Jeho historii připomínají četné památkové objekty, jimž vévodí věže dvou kostelů a novorenesanční radnice na náměstí se starobylým podloubím a barokními sochami. K odpočinku a osvěžení lákají rozlehlé parky, krytý bazén či moderní akvapark. Frenštátský autokemp pravidelně obsazuje první příčky oblíbenosti mezi českými a slovenskými rekreačními areály.

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy a my Vám spočítáme, co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Cena se skládá s fixního nákladu na zajištění celé akce, který je stejný pro jednoho člověka i celou skupinu a z nákladů na osobu, které jsou závislé na počtu osob. S počtem osob cena roste již jen velice mírně. Napište nám vaše požadavky do poptávkového formuláře a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Návštěva, prohlídka, ochutnávka toho NEJ ve Frenštátě pod Radhoštěm

K poznávání toho NEJ ve Frenštátě pod Radhoštěm doporučujeme dle vašich možností využít i některý z našich dalších produktů a to zejména Vyhlídkových letů s valašskou královskou letkou RWSTandemové lety s Velkého Javorníkucykloturistické výlety apod. V místě lze mimo vytipované aktivity realizovat i projížďky na čtyřkolkách či motokárách a absolvovat řadu dalších i indoorových aktivit i v případě špatného počasí.

1. Navštívit areál Jiřího Rašky a kopečky Horečky se svými tradičními hospůdkami;

Frenštát pod Radhoštěm je rodným městem Jiřího Rašky (1941 – 2012). Legendární skokan na lyžích, první český vítěz zimních olympijských her a Lyžař století zde vyrůstal, žil, trénoval, závodil a poté dál předával své cenné zkušenosti. Přes všechny úspěchy zůstal velmi příjemným a skromným člověkem, na kterého občané města, které tolik proslavil, nikdy nezapomenou. Raškovy triumfy daly impuls k vybudování střediska skokanských  můstků s umělou hmotou na svazích Horeček v letech 1969 až 1973. Můstek K90 byl jako první na světě této velikosti pokryt umělou hmotou. Každoročně se zde koná několik závodů za účasti světové špičky, nově také letní Memoriál Jiřího Rašky. Frenštátští lyžaři využívají areál především k výchově mladých skokanů. V současnosti jsou v Skokanském areálu Jiřího Rašky na Horečkách v provozu čtyři zrekonstruované můstky. Rovněž zdejší amfiteátr se stal po rekonstrukci roku 2012 obnoveným cílem návštěvníků legendární lokality Horečky a dějištěm každoročního open air festivalu. Návštěvu Horeček nelze nespojit s návštěvou některé z místních tradičních hospůdek -  Valašské hospody u Janíka, Koliby nad Vlčinou nebo Restaurace Rekovice.

2. Zažít atmosféru Beskydské sedmičky - extrémní závod 

Pokud si vaši návštěvu Frenštátu naplánujete na první zářijový víkend, stává se Frenštát pod Radhoštěm už tradičně městem Beskydské sedmičky – extrémního závodu, horského ultramaratonu a horského dálkového pochodu, který uchvátil celou republiku. Účastní se ho tisíce závodníků ve dvou hlavních kategoriích hobby a sport. Zdolávají neuvěřitelnou pouť přes sedm beskydských vrcholů, dlouhou přes 90 km, s převýšením stejným jako při výstupu na druhou nejvyšší horu světa K2. Město Frenštát pod Radhoštěm, zajišťující organizační zázemí a doprovodné kulturní akce Beskydské sedmičky, je každý rok v září po celou dobu závodu nabito obrovskou pozitivní energií. A na zdejším náměstí tento jedinečný závod vrcholí medailovým ceremoniálem, doprovázeným velkým zájmem veřejnosti, hostů a médií. 

3. Zažít frenštátské mezinárodní folklorní festivaly

Hojně navštěvované folklorní festivaly, srpnové Frenštátské slavnosti a květnové Setkání cimbálových muzik Valašského království, přivádějí každoročně do města stovky účinkujících od nás i ze zahraničí, včetně vzdálených exotických zemí. Pořádání těchto výpravných akcí vychází z bohatých tradic valašské kultury, které ve Frenštátě pod Radhoštěm už od roku 1980 prezentuje soubor Sedmikvítek. Jeho trvalým cílem je uchovat lidové zvyky, tance a písně předků i pro příští generace. Valašský soubor Sedmikvítek, nazvaný podle bílé rostlinky z hřebene Čertova mlýna, má rovněž svou dětskou sekci a cimbálové muziky. Pravidelně organizuje přehlídky valašských souborů, soutěže dětských zpěváčků, programy pro školy, bály, besedy u cimbálu a jiné akce pro veřejnost. Zásluhou Sedmikvítku je tradice vojvodů, zbojníků i portášů na Frenštátsku stále živá. Soubor vystupoval také na mnoha folklorních festivalech a slavnostech doma i v zahraničí.

4. Prohlédnout si muzeum - Expozici vystěhovalectví

V renovované budově měšťanské chlapecké školy z roku 1876 v Horní ulici sídlí Muzeum Frenštát pod Radhoštěm s moderními expozicemi tkalcovství, pletařství a barvířství, dějin a kulturních tradic regionu, vystěhovalectví, beskydské přírody, turistiky a sportu. Prezentuje také Pohorskou jednotu Radhošť, založenou ve městě roku 1884, čímž se stala prvním českým turistickým spolkem. Velmi zajímavou podívanou skýtá expozice „Tam za mořem“, dokumentující vystěhovalectví do Texasu, kde dodnes najdeme osady Frenstat, Frydek, Vsetin, Roznov, Hostyn, Praha a další. Český původ uvádí až 750 tisíc texaských občanů a je doloženo, že nejvíce jich pochází právě z Frenštátu pod Radhoštěm. Rozsáhlou emigraci z regionu podnítila průmyslová revoluce, hospodářské krize, válečné konflikty a také neúroda. Vystěhování znamenalo pro řadu lidí naději na lepší život. První organizovaná skupina emigrantů z Frenštátu a okolních obcí vyplula v srpnu 1856 z Brém na dvojstěžníku Anna Elize. Expozice prezentuje řadu dokladů, korespondenci, deníky, pohlednice, lodní lístky, fotografie osob a osad, ale i zemědělské nástroje, náčiní k vaření, lodní kufry či zemědělský vůz. Je zde také laserová střelnice, v níž si návštěvníci mohou vyzkoušet střelbu z replik ručnice a koltu.

5. Navštívit Pohankový mlýn Šmajstrla a ochutnat nějakou jeho pohankovou specialitu

Už od roku 1861 se v pohankovém mlýně na Kopané ve Frenštátě pod Radhoštěm loupe pohanka, a to mechanickým způsobem, takže v ní zůstávají zachovány veškeré vitamíny. Čtvrtý z generace mlynářů, Zdeněk Šmajstrla, se mimořádně zasloužil o propagaci této zdraví prospěšné plodiny, a díky němu je Frenštát skutečně světovým pohankovým centrem. Návštěvníci mlýna se počítají už na mnoho set tisíc. Všichni mají možnost poznat zdejší technologii a ochutnat pokrmy z pohanky, jejíž celá produkce je určena i pro diabetiky a bezlepkovou dietu.

6. Vystoupit na vrchol místní radnice s vyhlídkou na město a obdivovat originál sochy boha Radegasta

Na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm se nachází novoromantická radnice z roku 1796. Při organizované prohlídce je zde možno zhlédnout fotografie města z 50. – 70. let 20. století Jiřího Hory a současné fotografie Jana Novotného. Radniční budovu zdobí rovněž originály soch Albína Poláška, Karla Vašuta a Jana Knebla. Ochoz její věže, dostupný po zdolání točitých schodů, nabízí nezapomenutelný pohled na město Frenštát pod Radhoštěm a panorama Beskyd.

Ve vestibulu radnice je od roku 1998 umístěn zrestaurovaný originál sochy pohanského boha Radegasta, měřící přes 3 metry a vážící 1,4 tuny. Jejím autorem je frenštátský rodák, akademický sochař Albín Polášek (1879 – 1965), profesor Akademie krásného umění v Chicagu. Tuto původní sochu Radegasta, kterou dnes na radhošťském masívu nahrazuje žulová replika, věnovali v roce 1931 své vlasti čeští rodáci v Americe.

7. Setkat se s Karlem Lopraisem - několikanásobným vítězem Rallye Paris - Dakar a projet se závodním speciálem

Věděli jste, že Karel Loprais bydlí ve Frenštátě pod Radhoštěm? I přes své obrovské sportovní úspěchy i on zůstal skromným člověkem, s kterým se po předchozí domluvě můžete setkat a pokud to alespoň trochu půjde, tak se i projet v některém ze závodních speciálů Loprais Dakar Teamu. Karel Loprais je dodnes jednou z největších osobností Rallye Dakar. Ze všech závodníků v historii má Monsieur Dakar na svém kontě druhou nejlepší bilanci pódiových umístění, před ním je již jen nedostižný Stéphane Peterhansel. Skutečné závodnické začátky Karla Lopraise se datují začátkem tatrovácké účasti na Dakaru v roce 1986. V té době byl už zkušeným testovacím jezdcem Tatry a v závodě zúročil léta praktických poznatků s provozem těchto vozidel v extrémních podmínkách. Už při druhé účasti v roce 1987 získal pro Tatru dakarské stříbro a o rok později poprvé vyhrál. V letech 1988-2001 zvítězil celkem šestkrát a v době svého šestého prvenství byl nejúspěšnějším dakarským závodníkem historie. Karel Loprais byl rovněž zvolen českým motoristickým sportovcem století, několikrát získal Zlatý volant ve své kategorii a v roce 2007 obdržel Zlatý volant za celoživotní přínos motoristickému sportu. Kromě Dakaru se aktivně účastnil i Rallye Paříž-Peking a dubajské Desert Challenge.

8. Ochutnat místní ovocné destiláty a valašské koláče "frgály"

Ve frenštátských hospůdkách si můžete pochutnat na krajových specialitách – polévce kyselici ze zelí, brambor, klobásy a smetany, sváteční plněné huse či řízku Ondráš, jímž je šťavnatý kotlet prokládaný sýrem a šunkou, obalený v bramborovém těstě. Z Frenštátu však nemůžete odjet, aniž byste ochutnali produkty pro místní valašskou kuchyni nejtypičtější – ovocné destiláty korunované slivovici a koláče frgály.

Slivovicí se nazývá destilát ze švestek lahodné chuti, charakteristické vůně a síly, v českých končinách mimořádně oblíbený. Švestky a Valašsko patří odjakživa k sobě – se sklenkou podomácku vyrobené pálenky se tu prožívají rodinné oslavy i vítají hosté.

Frgál je sladký kynutý koláč s náplní a drobenkou, tradičně vyráběný na Valašsku. V roce 2013 získal ochrannou zeměpisnou známku Evropské unie. Nejpopulárnější jsou frgály makové, tvarohové, povidlové a hruškové. První písemné zmínky o frgálech, které se pekly při slavnostních příležitostech, pocházejí z roku 1826. Podle některých zdrojů ale existovaly už na počátku 18. století. I když byl původně frgálem označován "nepovedený koláč", který se po vytažení z pece rozpadl, dnes jsou frgále unikátním pekařským výrobkem, který nemá v okolních zemích obdoby.

9. Poslechnout a zatančit si u místní cimbálové muziky;

Frenštát pod Radhoštěm je doslova kolébkou mnoha vynikajících valašských cimbálových muzik a každý rok již 14 let i spoluorganizátorem velkého mezinárodního festivalu cimbálových muzik Valašského království. Strávit večer s dobrou cimbálovou muzikou patří mezi nezbytné součástí každého programu, bez které by Váš zážitek z města pod Radhoštěm nebyl úplný. 

10. Vystoupat na vrchol Velkého Javorníku (918 m n. m.) s jeho novou rozhlednou a  a zažít nádherný výhled nejen na město, ale na celé panoráma Moravskoslezských Beskyd. 

Vrchol Velkého Javorníku (918 m n. m.), křižovatka několika turistických cest, je pro svůj jedinečný výhled oblíbeným cílem návštěvníků ze širokého okolí už více než sto let. Státní podnik Lesy České republiky zde v roce 2013 vybudoval novou rozhlednu, pojatou jako originální dřevostavbu navazující na typickou místní frenštátsko-rožnovskou architekturu. Vertikálně se člení na devět podlaží, přičemž první podlaží je obloženo ve stylu valašské roubené stavby a tvoří provozní místnost. Rozhledna dosahuje výšky téměř 26 metrů. Z jejích dvou plošin je překrásný výhled na frenštátskou brázdu, masiv předních hor Beskyd až po Lysou horu, Ondřejník, Poodří, Štramberk, Veřovické vrchy a za příznivého počasí až na Malou a Velkou Fatru, Roháče a Belanské Tatry na východě a Jeseníky s Pradědem na severozápadě. Pro snadnější orientaci jsou na nejvyšším ochozu umístěny panoramatické tabule.

Některé další zajímavosti, které stojí za to o Frenštátě pod Radhoštěm vědět, či je rovnou zažít:

Martinský trh - Největší frenštátský trh s bohatým stánkovým prodejem, lidovými výrobky a občerstvením, zasvěcený svatému Martinovi, patronovi města, se koná tradičně v listopadu okolo jeho svátku. Martina přijíždějícího na bílém koni a jeho průvod vítá na náměstí zaplněném tisíci lidí starosta. Patron následně žehná městu a trh, zvaný krmáš, slavnostně otevírá. V centru zájmu návštěvníků jsou také kulturní, sportovní a kulinářské atrakce, například soutěž o nejlepší vařonku a recepturu na svatomartinskou husu. Dne 11. listopadu 2006 bylo na náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm dosaženo rekordu: v jeden okamžik se na jednom místě sešlo 91 mužů s křestním jménem Martin. Podle patrona města je nazvaná také prestižní Cena svatého Martina, udělovaná ve Frenštátě každoročně vybrané osobnosti za kulturní a osvětovou činnost.

Navštivte celostátní Sraz cestovatelů a Horobál - Už více než 20 let míří v únoru do Frenštátu pod Radhoštěm milovníci cestování, turistiky a dobrodružství. Koná se tu totiž celostátní Sraz cestovatelů, jehož obsahem jsou atraktivní besedy, diaprojekce a promítání videofilmů z expedic do celého světa. Program obohacují čestní hosté a vrcholí sobotním Horobálem, plesem sportovců a cestovatelů.

Swingové Vánoce - Mezi další oblíbené společenské události města patří Swingové Vánoce, kde za Frenštát vystupují stálice Swing Time Band Martina Svobody, Hot Club Fren, Laďa Pilař a Rosťa Hus Band. 

Klavírní koncert Martina Kasíka (*1976). Frenštátský rodák, česká „klavírní jednička“, patřící mezi absolutní špičku mladých světových klavíristů. 

Den města - Místní i přespolní ve velkém počtu navštěvují také červnový Den města s večerním koncertem.

Gulášové slavnosti -  pořádané v rámci Frenštátského kulturního léta. Čekají vás nejen voňavé guláše, speciality na grilu, chlazené pivo, míchané nápoje, barmanská show, ale i bohatý kulturní program do nočních hodin.

Valašské království - Centrum Valašského království se nachází právě ve Frenštátě pod Radhoštěm, na ulici Dolní. Je tady pro všechny nadšence, kteří chtějí poznat valašské zvyky, moudrosloví, písničky, tance i nejlepší slivovici, a prožít to NEJ: zábavné i adrenalinové aktivity, výlety, zájezdy či expedice. Hranice Valašského království jsou otevřeny a jeho imigrační politika veskrze přívětivá. Nezapomeňte, že… sranda vítězí a pravda s ní!

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Program zcela uzpůsobíme Vašim možnostem a předpokladům. Nicméně pro aktivity v horách musíte vždy přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu a fyzické kondici.

Celkový čas:

Obvykle 2 až 3 dny, ale obsah programu vždy uzpůsobíme Vašim časovým možnostem. Ve Frenštátě p. R. a okolí je řada dobrého ubytování všech kvalitativních a cenových kategorií. Přehled ubytovacích zařízení naleznete na http://frenstat.info/vismo/o_utvar.asp?id_org=100493&id_u=1007&p1=1281 nebo přímo kontaktujte naší CK. 

Počet účastníků:

Omezen pouze kapacitou jednotlivých aktivit. Obvykle realizujeme akce pro 10 až 150 osob. Realizovali jsme však akci i pro 250 osob, je však potřeba přihlédnou k řadě omezení.

Oblečení, vybavení:

Oděv závislý od roční doby a povahy poskytované služby. Doporučujeme pevnou obuv, oblečení do hor odpovídající roční době a klimatickým podmínkám. Důležité je nepodcenit počasí a charakter výstupu. Vhodné je funkční termoprádlo a druhá, suchá sada oblečení na sestup. I v letních měsících může teplota na vrcholech klesat k bodu mrazu. V případě větru je podchlazení dílem okamžiku. Dále doporučujeme teleskopické hole pro usnadnění výstupu, baťoh se svačinou a pitím. 

Sezóna:

Naplánujte si návštěvu Frenštátska na ten pravý čas. Pro snadné rozhodování Vám nabízíme seznam toho nej pro letošní rok 2014. 

 

12. 7.  Horečkyfest (Amfiteátr na Horečkách)

18. 7.  Druhá tráva (Autokemp)

26. 7.  Gulášové slavnosti  (Autokemp)


2. 8.  Svátek dřeva (Amfiteátr na Horečkách)

29. – 30. 8. Frenštátské slavnosti (náměstí)


5. – 7. 9. Beskydská sedmička 2014


30. 10. – 2. 11. Mezinárodní festival outdoorových filmů (kino)


14. – 15. 11. Předmartinské odpoledne a Martinský trh (náměstí)

28. 11. Rozsvícení vánočního stromu (náměstí)

 

Počasí:

Vždy pro Vás máme připravenou suchou a mokrou variantu Vašeho programu. Nebudete se nudit za žádného počasí.

Kdy objednávat:

Čím dříve tím lépe abychom měli čas vše pro Vás zorganizovat. Objednat však můžete zkusit klidně i na poslední chvíli. Když to půjde, vždy Vám rádi vyjdeme vstříc.

Doplňkové služby/programy:

Program/zájezd můžete spojit s některým z našich dalších programů nebo aktivit v regionu. Frenštát p. R. je vstupní branou do hor a úzce spojen s obcí Trojanovice, ve které Vám můžeme nabídnout program "To NEJ z Trojanovic".

Rádi Vás přivítáme i na našem Hradě ŠtramberkuObzvlášť zábavná je kombinace se Studiem na fakultě pálení a slivovicových věd VKU a Pasováním na občana Valašského království. Každého účastníka programu je také vhodné obdarovat dárkovým balíčkem občana Valašského království nebo jiným dárkem z naší nabídky.

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek na Vaší akci můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu akce Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! Akce může být například součástí studia na Valašské královské univerzitě. Nebo aktivitu zařadíte do vašeho vzdělávacího pobytu v Beskydech. V případě zájmu o vytvoření programu na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář.

Reference

Další produkty

Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Večerní zábava s programem TITANIC, Večírek s vůní slivovice, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Valašské zážitky pro všechny smysly, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Štramberská hradní akademie pro děti, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Vánoce, čas hojnosti ve Valašském království, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Pasování na občany Valašského království, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Den v dakarském bivaku, Sportovní lezení, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Boj podle scénáře - Painball, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Horolezcem na zkoušku, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Zorbujeme ve dne v noci! , Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Aquashow - aquazorbing show, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Emigrace do Valašského království, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, To nej z pod Lysé hory, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Casino Royale, Honba za Štramberským pokladem, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Livecooking, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Cesta z města, Na vodě za vodou, Paintball s profesionálním trenérem, Paintball a jeho strategie, Aquazorbing všemi způsoby , NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Netradiční návštěva království slivovice, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Ledolezení

To nej z Frenštátu

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.