čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding)

Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding)

zobrazeno: 45359× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Adrenalinové a dobrodružné, Auto&moto zábava a dobrodružství

Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezské Beskydy, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Tento program je určen skupinám, které si chtějíí vyzkoušet jaké to je řídit čtyřkolku. Zveme Vás na projížďky se zkušeným doprovodem. Trasy vedou po vedlejších komunikacích v překrásném okolí Pusteven a přitom nikoho neruší a zbytečně nezatěžují životní prostředí. Program bývá často součástí vzrušujícího "Studia na Valašské královské univerzitě".

Protože se jezdí po veřejných komunikacích, minimální věk jezdce musí být 18 let a musí mít řidičské oprávnění sk.B. Nezbytná je i fyzická zpusobilost. Před jízdou je zakázáno požití alkoholických a jiných návykových látek.

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy! Nicméně každá sranda něco stojí. Obvyklá cena za hodinu jízdy na čtyřkolce "all inclusive" se pohybuje cca kolem 1800 Kč bez DPH. Záleží však ještě kolik strojů bude potřeba a na velikosti Vaší skupiny. Například skupina 40 osob zaplatí za zapůjčení 4 čtyřkolek na 6 hodin včetně všech popsaných služeb cca 21 000 Kč bez DPH. To je jen 525 Kč za osobu!  Za půjčení čtyřkolky je potřeba ještě počítat se složením vratné zálohy ve výši 5.000 Kč za čtyřkolku pro případnou spoluúčast při pojistné události.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

 

 

 • Pronájem čtyřkolek a projížďky pod dozorem instruktora. Máme k dispozici 3+1 čtyřkolku s instruktorem. Další čtyřkolky je možné zapůjčit a přivézt. Doprava není v ceně aktivity.
 •  

   

  • Seznámení se strojem, jeho ovládáním a instruktáží techniky jízdy. Po příjezdu na místo setkání Vám instruktor vysvětlí, jak se čtyřkolky ovládají – jak se brzdí, jak se přidává plyn, apod.
  • Zapůjčení ochranné přilby a rukavic.
  • Pohonné hmoty tolik, kolik budete potřebovat.
  • Mytí a očista strojů. Po jízdě je zpravidla potřeba čtyřkolky umýt a vyčistit. 

    

   

  Informace

  Tělesné předpoklady:

  Na jízdu na čtyřkolce nepotřebujete žádné vyjímečné fyzické schopnosti. Musíte však být způsobilí k jízdě a neměli byste řídit oslabeni nebo se sníženým prahem vnímavosti.

  Celkový čas:

  Záleží na Vás. Délku jízdy upravujeme dle počtu osob a finančních možností. Zpravidla Vám stačí 30 minut až hodina jízdy a počítejte cca s 15 až 30 minutovou instruktáží v závislosti na vašich schopnostech a zkušenostech. Pokud si aktivitu objedná skupina 30 až 60 osob, kteří se na čtyřkolkách střídají, je potřeba počítat s celkovým časem 6 až 8 hodin.

  Počet účastníků: Projížďky zpravidla děláme pro skupiny 20 až 50 osob. Lze však uzpůsobit menším i větším skupinám.
  Diváci:

  Účastníci akce jsou zároveň i diváci. Ne každý si na čtyřkolku troufne a tak se může jen dívat a nebo se svézt jako spolujezdec.

  Oblečení, vybavení:

  Doporučujeme sportovní oblečení i obuv s přihládnutím k ročnímu období. Helmu, rukavice vám pujčíme.

  Sezóna:

  Celoročně. V zimě mohou být projížďky omezeny sněhem a ledem.

  Počasí:

  Dá se jezdit za každého počasí. Jízda v silném dešti však již není nic příjemného.

  Kdy objednávat:

  Optimálně alespoň 7 dní předem ať máme čas vše připravit a domluvit. Čím dřív nás oslovíte, tím víc si budete moci vybírat. Vždy však uděláme všechno proto abyste byli spokojeni.

  Doplňkové služby/programy:

  Aktivita může být součástí vaší oslavy, firemní akce nebo incentivního zájezdu. Jízdy na čtyřkolkách jsou často součástí i programu "Vzrušujícího studia na Valašské královské univerzitě". Jeho součástí může být pohoštění a může pokračovat dalšími aktivitami. Ozvěte se nám a my vám navrhneme program dle vašeho přání.

  Reference

  Další produkty

  Paintball a jeho strategie, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aquazorbing všemi způsoby , Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Horolezcem na zkoušku, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, To nej z pod Lysé hory, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Den v dakarském bivaku, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Sportovní lezení, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Boj podle scénáře - Painball, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Paintball s profesionálním trenérem, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Ledolezení, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Honba za Štramberským pokladem, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd

  VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

  Continental automotive event Vřesina Ostrava 9. 11. 2011

  Tatrabanka, Valašský Týmvidling

  Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
   
   
   

  Kalendář akcí

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
   
   
   
   

  Proč s námi

  Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

  Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

  Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

  Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

  Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

  A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

  zákazník:

  uživatelské jméno (email):

  heslo:


  Zapomenuté heslo
  Registrace nového zákazníka
   

  © Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

  Tvorba www - Neofema s.r.o.