čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech

Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech

zobrazeno: 136629× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Pro školy a děti, Lyžování, Zimní aktivity, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Čeladná, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Javorníky, Javorový vrch u Třince, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Mosty u Jablunkova, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Trojanovice, Valašské království, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy)

Poptávka

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do zimních Beskyd na Valašsko a chcete zažít dobrodružství, napětí, pobavit se a dát si i trochu do těla? Tak právě pro vás jsme připravili zimní dobrodružnou výpravu "Po stopách Yettiho!" Víte kdo to vlastně je a kde se schoval poté, co byl naposledy spatřen, když ho vyštvali z Himáláji?

Svědectví o existenci sněžného muže přicházela z celého světa. Od Spojených států, přes Kanadu, Aljašku, Mongolsko, Čínu až po vysokohorský Nepál. Odborníci ale otázku yetiho zpočátku nebrali příliš vážně - tvrzení dřevorubců, zlatokopů a osamělých horolezců brali spíše jako důsledek senzacechtivosti či velké opilecké představivosti. Jenže s postupem času přibývalo více důvěryhodnějších svědků. Neobvyklé stopy a tajemnou postavu spatřili například příslušníci proslulé Královské geografické společnosti Velké Británie, slavný pokořitel Mt. Everestu Sir Edmund Hillary nebo nejslavnější současný horolezec Reinhold Messner. Bylo také jejich vyprávění pouhým výmyslem? 

 

Varianty a ceny:

Cenu výpravy můžete určit Vy a my Vám řekneme co jsme schopni pro Vás za ni udělat.Nebo nám napište do poptávkového formuláře Vaši představu a my Vám program naceníme dle Vašich přání a možností. Cena výpravy/kurzu/výletu/akce/programu/zájezdu se odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme udělat programy na cenu  i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Ve společnosti zkušeného týmu CK VK a našich prověřených partnerů, budete mít při výpravě po stopách Yettiho na výběr z celé řady zimních aktivit, které si budete moci vyzkoušet - lyžování, jízdy na běžkách, snowboardingu, skialpinismu či chůzi na sněžnicích, lezení na ledu, projíždku se psím spřežením či zimní turistiku nebo třeba zimní lov. Navíc Vám všechny tyto aktivity zpestříme svérázným valašským folklórem a humorem.

Výprava je standardně 3-denní a zahrnuje 2 přespání:

1. den:

 • Příjezd a ubytování v horské chatě, penzionu, hotelu dle vašeho výběru.Spolupracujeme se stovkami ubytovacích zařízení rúzných standartů, kvality a cenových úrovní.
 • Uvítání našim instruktorem a seznámení s programem výpravy a jeho upřesnění.

2. den:

 • Ráno po snídani sraz a příprava na výpravu.
 • Půjčení potřebného vybavení (lyžařské nebo skialpinistické sety, boty, sněžnice, běžky, hole apod.).
 • Dopoledne probíhají aktivity pod vedením zkušeného instruktora/instruktorky, dle vašeho výběru:
  • lyžování - carving, telemark apod.
  • snowboarding;
  • jízda na běžkách;
  • chůze na sněžnicích;
  • skialpinistický výlet;
  • ledolezení;

Při aktivitách si prověříme/prověříte co ve vás je a jak obtížnou výpravu zvládnete. Při organizaci výpravy spolupracujeme s vybranými lyžařskými instruktory, horskými vůdci či horskou službou v Beskydech. Výprava může probíhat jako výuka či zábava pro Vás, kteří si chcete jen hlavně odpočinout nebo jako "tréning", při kterém si dáte pořádně do těla.

 • Celodenní skipas-lístek na vleky (Skialpin Pustevny případně Radhošť);
 • Oběd ve stylové valašské kolibě na Pustevnách (Koliba Záryš, Libušín, Valaška nebo HH Radegast);
 • Výprava po stopách Yettiho - v úvahu připadá Radhošť, Čertův mlýn, Martiňák případně jiné místo, kde byly spatřeny Yettiho stopy. V průběhu výpravy bude nutné překonat řadu překážek a nástrah a návrat si musíte opravdu zasloužit... :-) Obvykle se vracíme večer zpět, ale fakultativně lze přespat v horských útulnách, na chatách nebo po předchozí dohodě ve sněhovém záhrabu. 
 • Večeře - zpravidla v místě ubytování nebo fakultativně venku v zimní přírodě. K jídlu budete mít  to, co si ulovíte, zasloužíte nebo najdete a uděláte na ohni - bramborové placky, špekáčky, kuřata apod.
 • Fakultativně v případě zájmu a podmínek Studium na fakultě pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity. Studium proběhne již po aktivitách poté co se převlečete a trochu odpočinete.
 • Fakultativně Pasování na občana Valašského království. Proběhne na závěr programu.

3. den: 

 • Snídaně a v případě přespání venku nebo mimo původní ubytování návrat na horskou chatu/do hotelu/penzionu.
 • Rozloučení.

 Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Doporučujeme přihlédnout k vašim fyzickým schopnostem. Zimní aktivity vyžadují alespoň průměrnou fyzickou kondici. Výpravu však vždy uzpůsobíme vašim schopnostem a přáním.

Celkový čas:

3 dny. Délku výpravy však vždy uzpůsobíme vašim potřebám a lze ji prodloužit i zkrátit.

Počet účastníků:

Výprava je určena pro jednotlice i skupiny zpravidla od 1 do 50 osob. Větší skupiny se rozdělují na týmy a Yettiho hledají jednotlivé týmy samostatně.

Diváci:

Vzhledem k charakteru programu je účast přátel či rodiny možná jen v určitých částech programu. Sami se nemusíte účastnit všeho a můžete být jen divákem.

Oblečení, vybavení:

Opravdu teplé a prodyšné sportovní oblečení, vhodné do zimy, čepice, rukavice, teplé ponožky, návleky, náhradní spodní prádlo, baťoh a v případě spaní venku i teplý spacák do -20 comfort a karimatku nebo lépe dvě. Veškeré technické vybavení nezbytné pro realizaci výpravy zajistíme my.

Sezóna:

Sezóna trvá podle sněhových podmínek obvykle od 20. prosince do 25. března. V případě vhodných podmínek je možné výpravu realizovat i dříve nebo později.

Počasí:

Realizace výpravy je závislá na klimatických a sněhových podmínkách. V případě špatných sněhových podmínek nebo za špatného počasí lze výpravu realizovat jen omezeně nebo vůbec.

Kdy objednávat:

Obvykle alespoň 1 týden před realizací výpravy. Čím dříve, tím lépe. V urgentních případech jsme však schopni reagovat i do několika hodin.

Doplňkové služby/programy:

Jsme zvyklí dělat pro vás akce na klíč, od začátku až do konce. Ke zpracování pozvánek můžete využít služeb našeho grafického studia. V průběhu výpravy Vám zajistíme veškerou dopravu, fotografování, natáčení i ubytování. Po akci postprodukční zpracování vašich fotografií, videí. Jen nám dejte vědět o co byste měli zájem a nebudete litovat! 

Reference

Další produkty

Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Livecooking, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Skijoring s husky, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Ledolezení, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Dětská narozeninová párty, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Zorbujeme ve dne v noci! , NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Psí spřežení - mushing pro děti, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Sportovní lezení, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Casino Royale, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Aquashow - aquazorbing show, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Paintball a jeho strategie, To nej z Muzea Novojičínska - tipy na vaše výlety s námi, Večerní zábava s programem TITANIC, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Javorový zimní den plný zážitků, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Emigrace do Valašského království, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Den v dakarském bivaku, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Šermířská pohádka, Honba za Štramberským pokladem, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Jízda na poníkovi pro děti, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Paintball s profesionálním trenérem, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Mushing - projížďka se psím spřežením, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Chůze na sněžnicích - pro začátečníky i pokročilé, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Životní jízda - škola spolujezdce, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, To nej z pod Lysé hory, Boj podle scénáře - Painball, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive)

Valašské horské manévry - ARR, a.s., Lysá hora, 20.02.2009

Valašské zimní manévry - Pustevny, 12.12.2009

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.