čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Paintball a jeho strategie

zobrazeno: 16537× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné

Lokalita: Všemina

Poptávka

Zájemci o atraktivní hru paintball v lesním prostředí, v přírodě nebo na profesionálním hřišti s nafukovacími překážkami.

Reference a fotografie z již proběhlých akcí najdete zde.

 

Varianty a ceny:

Cenu vám zkalkulujeme na míru dle počtu osob, lokality, vašeho rozpočtu apod. Pro vaši orientaci uvádíme ceny za některé položky. Ceny jsou uváděny bez DPH: zapůjčení značkovače, ochranného oděvu 185,-/osoba, minimální částka za kuličky 200 Kč/osoba (v ceně 180 Ks značkových kuliček), cestovní náklady na dopravu instruktora dle vzdálenosti ze Všeminy.

Program je vhodný i jako doplňková nabídka hotelu. V případě, že by se jednalo o větší počet hráčů, doporučujeme využít možnosti zapůjčení celého mobilního hřiště, které je možné postavit již za 4 500 Kč bez DPH.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Zájemci jsou vybaveni vzduchovými paintballovými značkovači značky Spyder Victor nebo X-Tra, ochrannými celoobličejovými maskami, vojenskými blůzami a ochrannými kalhotami. Vzduchové zbraně je možné využít i v minusových teplotách. Výrazným kladem využití stlačeného vzduchu je přesnost kuliček a bezúdržbová hra.

Základnu pro tento program máme na středisku parkhotelu Všemina ve Všemině. Program však není problém zajistit kdekoliv.

 

 

Informace

Tělesné předpoklady: Na fyzickou kondici nejsou kladeny žádné specifické nároky. Nedoporučujeme pro účastníky s potížemi kloubního systému – především krátce po operaci kolena, kotníku apod.
Celkový čas: Není určující. Obvykle lze počítat s minimálně 3 hodinovým programem.
Počet účastníků: 6 účastníků a více
Diváci: V případě využití mobilního hřiště ano, za jiných podmínek pouze s ochrannými pomůckami shodnými jako hráči.
Oblečení, vybavení: V případě, že zhotovitel klientovi zapůjčí speciální oděv je nutno uvést jaký. Každý hráč má k dispozici značkovač s hnacím plynem, ochrannou masku, ochranné rukavice. Zapůjčenou výstroj tvoří kalhoty a vojenská blůza. Účastník si zajistí pouze vhodnou sportovní obuv, termoprádlo a náhradní spodní prádlo.
Sezóna: Vzhledem k profesionálnímu vybavení lze tuto aktivitu realizovat ve všech ročních období.
Počasí: Limitem je trvalý, hustý déšť a sněžení. Za ostatního počasí lze realizovat náš camp bez omezení.
Kdy objednávat: Minimálně 5 dnů před datem akce.

Reference

Další produkty

NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Ledolezení, Honba za Štramberským pokladem, Paintball s profesionálním trenérem, Aquazorbing všemi způsoby , OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Sportovní lezení, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Emigrace do Valašského království, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Horolezcem na zkoušku, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, To nej z pod Lysé hory, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Boj podle scénáře - Painball, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays)
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Realizátor je pojištěn na zodpovědnost a škodě způsobené 3 osobě. Program je standardizovaným produktem s bezpečnostními pravidly, zajišťující vysokou bezpečnost účastníka. Lektoři jsou proškoleni kurzem první pomoci zaměřeným na mechanismus úrazu při hře paintball.

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.