čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive)

zobrazeno: 64083× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ... Na Novém Zélandu

Kategorie: Všech chutí, Outdoorové, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce

Lokalita: Abel Tasman National Park, Auckland, Cathedral Cove, Christchurch, Dunedin, Fox Glacier, Franz Josef Glacier, Kaikoura, Lake Tekapo, Milford Sound, Mount Cook, Nelson, Nový Zéland, Nový Zéland, Picton, Punakaiki, Queenstown, Rotorua, Slope Point, Taupo, Te Anau, Tongariro National Park, Waipoua Kauri Forest, Waitangi, Wanaka, Wellington

Poptávka

Nový Zéland se svou nádhernou přírodou a fotogenickou krajinou je opravdovým rájem pro fotografy krajináře. Ale nejen pro ně. Svou výjimečnou polohou daleko od všech zdrojů světla nabízí výjimečné fotografické možnosti i pro specializované fotografy hvězdné oblohy. Sám jezdím po Novém Zélandu na fotografické expedice od roku 1993. A i když se v posledních letech specializuji zejména na fotografické zakázky pro cestovní kanceláře a cestovní ruch, má láska a zájem o fotografii krajiny trvá a rozhodl jsem se nabídnout vám své zkušenosti prostřednictvím fotografických expedic.  Prakticky nabízíme dvě možnosti:

  • SELF DRIVE FOTOGRAFICKOU EXPEDICI bez průvodce - Fotografické expedice s vlastní dopravou bez průvodce jsou nejoblíbenějším způsobem jak tuto nádhernou zemi poznat a fotografovat. Je to způsob, který vám dává velkou svobodu pohybu a programu za minimální cenu. Sestavíme váš itinerář, vytipujeme vám konkrétní místa, časy, zajistíme pronájem aut, rezervace vašeho ubytování a služeb dle vašeho zájmu. Vy si pak celou expedici odjedete sami.
  • SELF DRIVE FOTOGRAFICKOU EXPEDICI s průvodcem - Fotografické expedice s vlastní dopravou a s průvodcem vám nabízí větší komfort a průvodce - profesionálního fotografa :-), který vás bude vaší fotoexpedicí provádět. Spolupracujeme s několika novozelandskými fotografy krajináři, kteří se vám v závislosti na vašich termínech a lokalitách mohou věnovat. Spojíme se s našimi průvodci, spolu s nimi sestavíme váš itinerář, vytipujeme vám konkrétní místa, časy, zajistíme pronájem aut, rezervace vašeho ubytování a služeb dle vašeho zájmu.

Upozornění: Za řízení vozu nesmíte na NZ pobírat žádnou finanční ani nefinanční odměnu! Jinak může být vaše řízení kvalifikováno jako "passanger transport service" a může vám být uložena pokuta, a dokonce vám Policie může bránit v další jízdě. Doporučujeme před jízdou sepsat jednoduchou dohodu o sdílení vozu a nákladů na jeho provoz, o tom, že řidič není za čas své jízdy odměněn.*

*VAROVÁNÍ - V letech 2013 až 2017 docházelo k desítkám falešných udání českých cestovatelů a skupinek, které spolu cestovaly po Novém Zélandu. Prokázalo se, že za jejich falešným udáváním Policii stála CK TRUE TRAVEL, v čele s její majitelkou, honorární konzulkou ČR Vlaďkou Kennett, která se takto snaží zvýšit počet klientů své CK. Vlaďka Kennett je také podezdřelá a vyšetřována za zneužívíní osobních údajů českých občanů pro své komerční aktivity a nedoporučujeme nikomu s ní vůbec vstupovat do kontaktu.

 

Varianty a ceny:

Napište nám email nebo poptávku do poptávkového formuláře s více informacemi o tom, jak si vaší fotografickou expedici představujete, a my Vám zašleme cenovou nabídku. Cena vaší fotografické expedice se odvíjí zejména od počtu osob, termínu, délky pobytu, vámi vybraných služeb, aktivit a kvality ubytování. Pokud budete hodně cestovat a bydlet po hotelech, zaplatíte samozřejmě podstatně více než pokud zvolíte variantu jen s několika přejezdy a ubytováním na horských chatách a AirBnB. Nebo nám prostě zašlete váš rozpočet se základními informacemi o vaší představě a my vám navrhneme, co si s ním můžete na NZ dovolit :-).

Cena našich služeb za přípravu fotografické expedice se pohybuje zpravidla od několika desítek tisíc korun - cca od 30 000 za přípravu foto-itineráře a rezervace auta a ubytování, až po stovky tisíc korun za organizaci skupinové akce s místním průvodcem - fotografem profesionálem a all inclusive servisem. 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Většina z vás fotografů nejezdí na NZ bez toho, aniž by o této zemi něco věděla, a o tom, co chce vidět má již aspoň hrubou představu. S čím však nejčastěji potřebujete poradit a pomoci a co Vám v rámci našich služeb můžeme nabídnout?  S cestami na NZ radíme od roku 1993...

- Místa a časy k fotografování - Výběr míst i časů je odvislý od termínů, kdy se rozhodnete na Nový Zéland odcestovat a od toho, jestli budete mít zájem o Expedici bez průvodce nebo s průvodcem. U fotografických expedic s průvodcem již mají fotografové průvodci často svá vlastní místa a časy, do kterých se musíme vejít. Místa pak vybíráme dle vašich dalších kritérií, která nám sdělíte. Spolupracujeme i s filmaři a tvůrci filmů a dokumentů o Novém Zélandu, kteří mají naprosto specifické požadavky.

S ohledem na vzdálenost Nového Zélandu od České republiky chcete zpravidla fotografovat buď "To nej z přírody celého nového Zélandu" nebo "To nej z přírody Jížního ostrova" a vaše expedice trvá od 14 do 30 dnů. 

Příprava na cestu - víza, peníze, pojištění, jiná potvrzení apod. I když pro turistické návštěvy má ČR s Novým Zélandem bezvízový styk, není vstup do této země zdaleka samozřejmostí. K tomu, abyste mohli na NZ přijet bez víz, musíte splňovat celou řadu dalších podmínek, které nejsou vždy úplně známé a mohou vás nepříjemně překvapit. Pozor, pokud cestujete ve skupině, pokud jste někdy na NZ již byli a pracovali, pokud cestujete s dětmi a bez druhého partnera, pokud jedete za byznysem nebo pokud jste přišli do styku s honorární konzulkou České republiky Vlaďkou Kennett. Poradíme Vám, co mít sebou, aby váš vstup do země proběhl pokud možno bez problémů.  

- Letenky. Na NZ se dá letět za různé ceny, různě dlouho a přes různé části světa :-). Nejlevnější letenky se většinou dají koupit mimo sezónu, čím dřív, tím levněji. Většinou jsou však s přerušením v Číně nebo v Korei a lety jsou dlouhé (trvají s přerušeními i několik dní). Hotely máte většinou v ceně. Čím dražší letenka, tím většinou kratší let a víc možností s letenklou něco dělat. Oblíbené jsou lety s Emirates Praha - Dubai - Auckland nebo Singapore Airlines Praha - Amsterdam - Singapore - Christchurch apod. S letenkami Vám poradíme, případně je zajistíme :-)

- Doprava na místě a pronájem aut. Na NZ fungují desítky půjčoven všech možných cenových kategorií a kvalit. Každý z vás má jiné možnosti a představu o ceně, kvalitě, pohodlí a prostoru svého dopravního prostředku. Pozor je potřeba si dát na jednosměrné příplatky, ceny za kilometr, nutnost přepravy trajektem z ostrova na ostrov apod. Poradíme Vám, jak systém funguje, a pokud budete chtít, vůz pro vás najdeme a rezervujeme :-)

- Itinerář vaší cesty. I když víte, co chcete navštívit, vzdálenosti a časy mezi místy vás mohou nepříjemně překvapit a váš program i vážně nabourat. Poradíme vám s vašim itinerářem a pomůžeme Vám vaši cestu naplánovat tak, abyste si ji užili bez zbytečných nepříjemných překvapení. NZ známe jako své boty :-)

- Ubytování na cestě. Pokud nespíte v karavanu, najít a zarezervovat ubytování dle vašich představ, rozpočtu v místě a čase bývá největším oříškem. Osobně známe většinu ubytování od turistické kategorie až po 5* hotely a opět vám rádi rezervace provedeme.

- Aktivity a program. V závislosti na sezóně a aktivitách může být problém v čase a místě najít volnou kapacitu a proto doporučujeme si alespoň ty klíčové aktivity na exponovaných místech rezervovat předem. Opět vám s tím rádi poradíme a pomůžeme s rezervacemi.

Vzorový Itinerář vaší fotografické expedice může vypadat třeba takto:

1. -2. den odlet do Aucklandu;

3. den přejezd do oblasti Bay of Islands - nádherné pobřežní scenérie, zátoka plná ostrovů. Návštěva městečka KAWAKAWA a seznámení a fotografování umění rakouského mnohostranného umělce "Hundertwassera", vlastním jménem Friedricha Stowassera, který zde tvořil. Návštěva Waitangi - místo podepsání legendární smlouvy mezi Maory a Angličany 6. února 1840, která se stala základem Nového Zélandu. 

4. den Waipoua Kauri Forest - vycházka a fotografování mezi největšími stromy jižní polokoule (kauri -  damaroň australská), Tane Mahuta („Bůh lesa“, 55 m), prales se stromovými kapradinami. 

5. den Přejezd do oblasti Rotorua se zastávkami k fotografování dle počasí;

6. den fotografování vulkanických oblastí kolem Rotorua. Možnost návštěvy termální rezervace Whakarewarewa - maorská vesnice se sněmovním domem (marae), vystoupení maorské taneční skupiny, Te Puia - gejzír Pohutu, termální oblast Wai-o-tapu - fotografování gejzírů, barevných horkých jezer (Champagne Pool), pramenů, aj. jízda okolo kráterového jezera Taupo;

7. den NP Tongariro (UNESCO) - fotografování v oblasti sopek, jezer a pouští, možný přechod Tongariro Crossing Track (Mangatepopo Hut - Mangatepopo Saddle - Red Crater - Emerald Lakes - Ketatahi Hut), případně jiné treky nebo výlety po okolí;

8. den přejezd do hl. města Wellingtonu - exkurze ve slavného filmového studia WETA, v podvečer krátká prohlídka města, výjezd lanovkou na vyhlídku a noční fotografování města;

09. den plavba trajektem přes Cookovu úžinu na jižní ostrov do Pictonu – jízda MarlboroughSounds do Abel Tasman.

10. den fotografování v Národním Parku Abel Tasman – celodenní fotografování tohoto krásného národního parku, který nabízí krásné a divoké scenérie, pláže, skvělé treky podél pobřeží. Doporučujeme plavbu WaterTaxi podél pobřeží s možností projít se z jedné pláže na další, uvidíte tak podstatnou část celého NP Abel Tasman. 

11. den přejezd divokým kaňonem Buller na West Coast, odjezd do Kahurangi N.P. na "konec světa" do městečka KARAMEA a fotografování Oparara Basin Arches a Kahurangi N.P.

12. den přejezd a fotografování divokého pobřeží West Coast - Cape Foulwind - vycházka k tulení kolonii, NP Paparoa – zastávka Charleston - scénické pobřeží, útesy, vyhlídka na skalní stěny, PUNAKAIKI - Pancake Rocks ve tvaru palačinek;

13. den Hokitika - fotografování Hokitika Gorge – nádherný kaňon s průzračnou vodou a houpacím mostem, cesta podél pobřeží pod úpatím Jižních Alp,  Okarito, NP Westland.  Vycházka k ledovci Franz Jozef a fotografování v okolí. Možnost fakultativních letů vrtulníkem k nejvyšší hoře Mt Cook a s přistáním na ledovci.

14. den fotografování „zrcadlového jezera“ Matheson lake, okolí Fox Glacier, Bruce Bay, jezera Wanaka a Hawea, Mt. Aspiring N.P. 

15. den fotografování v okolí Queenstown - Lake Wakatipu, The Remarkables mountains, Glenorchy, Arrowtown, Cordrona, Kawarau Bridge, Gibston Valley, Bob’s Peak.

16. den přejezd do Te Anau a Milford Sound;

17. den fotografování v okolí Milford Road a fjordu Milford Sound - přírodní div světa, nezapomenutelná plavba lodí mezi skalami a vodopády, monumentální Mitre Peak (1692 m), tulení kolonie, Bowen Falls, Homer tunel, koryto Chasm, podvečer u jezera v Te Anau.

18. den Cesta z Te Anau do vesnice Mount Cook, asi 420 km, po cestě typická scenérie Zélandu, jezera a ovce. Fotografování v Mt. Cook N.P..

19. den Fotografování v Mount Cook N.P. - jezero a údolí Hooker Valley pod nejvyšší horou Nového Zélandu Mt. Cook (3764 m), Tasmánský ledovec (nejdelší ledovec NZ, 27 km), jezero Tekapo a kostelík Dobrého pastýře.

20. den přejezd do Christchurch - anglikánská architektura, prohlídka lokality dle možnosti na místě, náhradně budované kontejnerové městečko, muzeum Canterbury, volný program.

21. -22. den odlet do Aucklandu anávrat do ČR. 

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Veškeré naše služby uzpůsobujeme vašemu věku a fyzickým možnostem nebo požadavkům. Jsme zvyklí pracovat jak se seniory, kteří preferují nenáročné cestování, tak se sportovci, kteří dávají přednost adrenalinovým aktivitám. Jelikož se však fotografuje v přírodě, počítejte s několikahodinovými treky, chozením v nerovném a náročném terénu.  

Celkový čas:

Většina cest a expedic po Novém Zélandu trvá mezi 14 - 30 dny. Vzhledem ke vzdálenosti této země od České republiky, její velikosti (je větší než Velká Británie) a délce letu nemá zpravidla smysl cestovat na kratší dobu. Jsme však schopni Vám zajistit i kratší návštěvy nebo delší pobyty spojené s prací, podnikáním nebo se studiem. 

Počet účastníků:

Počet účastníků není v podstatě omezen. Většinou pracujeme se skupinkami od 1 do 12 osob, ale jakýkoliv počet pro nás není problém.  Počet osob se většinou odvíjí od celkových nákladů vaší akce nebo velikosti auta. Minivan na NZ pojme 12 osob. Víc osob většinou může cestovat levněji, jelikož sdílí jedny náklady na dopravu, PHM a může se dělit i o ubytování nebo další služby a aktivity.  

 

Oblečení, vybavení:

Vybavení doporučujeme na všechny druhy počasí a dle sezóny, kdy na NZ cestujete. NZ počasí se dá stručně charakterizovat jako velice proměnlivé a těžko předvidatelné :-) Takže vzít si na každé počasí něco - od plavek až po teplé oblečení na hory. Neberte si však oblečení zbytečně hodně a klidně se nám ozvěte a my vám rádi poradíme. 

Sezóna:

Na fotografování je dle mého názoru ideální druhá polovina března nebo i duben, kdy je na NZ něco jako babí léto. Stabilní a velice dobré počasí i světlo na fotografování je i v zimě - v Červenci a Srpnu, kdy jsou i levnější lety, ubytování a obecně je cestování po NZ mnohem příjemnější, protože není tolik turistů... Turistická sezóna na NZ začíná v Říjnu, hlavní je v Prosinci až Únoru, a končí v Březnu.   

 

Počasí:

NZ počasí se dá stručně charakterizovat jako velice proměnlivé a těžko předvidatelné :-). Nejstabilnější je dle našeho názoru druhá polovina Března a zima v Červenci a Srpnu, ale velice záleží na lokalitě. Nejtepleji bývá v druhé polovině Prosince a v Lednu. O počasí na NZ informuje spousta serverů. Doporučujeme si stáhnout nějakou aplikaci do vašeho chytrého telefonu. Případně se opět ozvěte a rádi vám poradíme. 

Kdy objednávat:

Fotografické expedice na Nový Zéland obvykle vyžadují trochu delší plánování než běžné cesty nebo dovolená v Chorvatsku. Přece jenom poletíte přes půl světa a budete se pohybovat většinou mimo hlavní proudy turistů. Proto doporučujme zahájit přípravy co nejdříve - alespoň 6 měsíců předem, v závislosti na tom, co přesně chcete fotografovat, v kterém měsíci chcete jet a jakou úroveň služeb požadujete. Budete tak mít větší výběr a větší manevrovací prostor na změny a vyjednávání. Nicméně pokud se z nějakého důvodu rozhodnete i na poslední chvíli, budeme maximálně operativní, abychom vám s přípravou vaší cesty pomohli :-) 

Poznámka:

Rezervace a Booking zajišťuje novozelandská společnost Smart Tourism Services (STS) www.smarttourism.nz. Další služby jsou poskytovány autorizovanými partnery společnost STS - vybranými dopravci, ubytovacími kapacitali, poskytovateli služeb apod. Výběr partnerů a kombinace služeb probíhá vždy na míru vašim přáním a možnostem. Při tom spolupracujeme také s českými CK a expedice může být spoluorganizována i s některou z nich.

Doplňkové služby/programy:

Doplňkovými službami může být téměř cokoliv, na co si vzpomenete. Většinou se jedná o specifické služby mimo fotografování a cestovní ruch, jako jsou právní služby, lékařské služby, poradenské služby apod. Co Vám nejsme schopni nebo nemůžeme poskytnout sami, zajistíme prostřednictvím stovek našich smluvních partnerů, s kterými na Novém Zélandu spolupracujeme. 

Pro ty z vás, kteří chtějí na NZ podnikat, firmám a podnikatelům také nabízíme:

  • Zpracování analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracování podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit zejména na novozélandský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. Ale máme své zástupce i v Austrálii.

  • Poradenství a přípravu agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – sladění výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

  • Zajištění odborných služebních i soukromých cest – od zajištění letenek, schůzek, odborného programu služební cesty, exkurzí, ubytování, dopravy, průvodce  a dalších souvisejících služeb apod.

Reference

Další produkty

Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Ledolezení, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Zorbujeme ve dne v noci! , Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Štramberská hradní akademie pro děti, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Sportovní lezení, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové lety helikoptérou a letadlem, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Emigrace do Valašského království, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Pasování na občany Valašského království, Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Honba za Štramberským pokladem, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Na vodě za vodou, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Boj podle scénáře - Painball, Aquazorbing všemi způsoby , Den v dakarském bivaku, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Životní jízda - škola spolujezdce, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Livecooking, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Valašské zážitky pro všechny smysly, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Casino Royale, To nej z pod Lysé hory, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, CESTY KOLEM SVĚTA na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Paintball s profesionálním trenérem, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, NOVÝ ZÉLAND - WAITANGI, místo, kde se psala historie, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Rychlá kola - jízdy na motokárách, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Paintball a jeho strategie, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Interiérová LED a UV show , Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Horolezcem na zkoušku, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Aquashow - aquazorbing show

Nový Zéland 1993 - 1994

Nový Zéland podzim 2013 self/share drive holiday

Nový Zéland leden 2015 self/share drive holiday

Nový Zéland podzim 2015 self/share drive holiday

Nový Zéland jaro 2016 self/share drive holiday

Nový Zéland - vyhlídkové lety helikoptérou, letadlem

Nový Zéland - Milford Sound plavby

Nový Zéland - Milford Sound plavby a cesta

Nový Zéland - Business cesty

Nový Zéland - fotografické expedice

Nový Zéland - rodinné cesty s dětmi

Nový Zéland - Pozorování velryb KAIKOURA

Nový Zéland - cesta do historie - WAITANGI a KORORAREKA

Nový Zéland - Matamata a Hobitín

Nový Zéland - Abel Tasman

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

© Copyright 1997-2017 - VALASSKE KRALOVSTVI ® - SMART TOURISM SERVICES Ltd ®, Photography byTomas Harabis

Kalendář akcí

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2021 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.