čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů

NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů

zobrazeno: 62421× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ... Na Novém Zélandu

Kategorie: Všech chutí, Adrenalinové a dobrodružné, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce

Lokalita: Abel Tasman National Park, Auckland, Cathedral Cove, Christchurch, Dunedin, Fox Glacier, Franz Josef Glacier, Kaikoura, Lake Tekapo, Milford Sound, Mount Cook, Nelson, Nový Zéland, Nový Zéland, Picton, Punakaiki, Queenstown, Rotorua, Slope Point, Taupo, Te Anau, Tongariro National Park, Waipoua Kauri Forest, Waitangi, Wanaka, Wellington

Poptávka

Business cesty na Nový Zéland jsou přesně šité na míru vašim požadavkům. Jsou určeny těm z Vás, kteří chtějí na Novém Zélandu najít nové trhy a obchodní partnery pro své výrobky nebo služby nebo naopak něco z Nového Zélandu dovážet. Business cesty jsou určeny jak pro importéry tak exportéry. Zpravidla jim již předchází řada konzultací a důkladná analýza nového zahraničního trhu.  Až když má firma ujasněnou celou strategii vstupu na daný trh, je vhodné začít podnikat konkrétní kroky.

Českým podnikatelům nabízíme řadu služeb pro podporu jejich expanze na zahraničních trzích. Naše pomoc by se dala rozdělit do čtyř oblastí:

  1. Pomáháme exportérům vyhledat a oslovit nové zákazníky. 
  2. Propagujeme produkty a služby českých exportérů na místních trzích - vybíráme jim vhodné platformy, servery, www stánky apod., které jsou zaměřeny na uživatele z řad manažerů firem.
  3. Monitorujeme pro vás vhodná výběrová řízení firem i státních institucí na Novém Zélandu, Sbíráme informace o nových tendrech.
  4. Importérům pomáháme v oblasti nákupu. Identifikujeme pro ně na Novém Zélandu vhodné dodavatele.

 

Nejzajímavější skupinou klientů jste pro nás vy, kteří se svými inovativními produkty budují svůj vývoz vlastními silami nebo s pomocí zahraničních distributorů.

Důležité je si na začátku udělat důkladnou analýzu nového trhu. Zjistit, jak si s produktem, který chcete na daný trh vyvážet, stojíte z hlediska tržního potenciálu, konkurence, unikátnosti produktu, ceny, kvality, referencí, výrobní a servisní kapacity, jazykové vybavenosti svých zaměstnanců, atd. Jak chcete na NZ trhu řešit distribuci, případně následný servis. Na co máte vlastní síly a finance, na co potřebujeme najít partnery na místním trhu. Až když máte ujasněnou celou strategii vstupu na NZ trh, je vhodné začít podnikat konkrétní kroky. 

Nejdůležitější je konkrétní produkt, který chcete vyvážet. Podstatně lépe se dá uspět s produkty, které jsou něčím unikátní a originální. Naopak u produktů, které ničím zvláštním nevynikají, a bojuje se pouze cenou, je situace vždy složitá. Rádi vám poradíme na základě vaší konkrétní poptávky. 

Credit: Darryl Ward

 

Varianty a ceny:

Napište nám email nebo nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře a my se vám ozveme zpět co nejdříve. Naše cena se odvíjí zejména od rozsahu vámi vybraných služeb, aktivit, počtu klientů, termínu a časové náročnosti celého projektu. 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Nabízíme Vám:           

  • Zpracováním analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracováním podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit zejména na novozélandský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. Ale máme své zástupce i v Austrálii.

  • Poradenstvím a přípravou agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – slazení výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

Pokud již máte jasno, že opravdu chcete obchodovat na NZ a rozhodli jste se NZ navštívit, co Vám dále z našich služeb můžeme nabídnout?  S cestami na NZ Vám radíme od roku 1993

Příprava na cestu - víza, peníze, pojištění, jiná potvrzení apod. I když pro turistické návštěvy má ČR s Novým Zélandem bezvízový styk, není vstup do této země zdaleka samozřejmostí. K tomu abyste mohli na NZ přijet bez víz, musíte splňovat celou řadu dalších podmínek, které nejsou vždy úplně známé a mohou vás nepříjemně překvapit. Pozor pokud cestujete ve skupině, pokud jste někdy na NZ již byli a pracovali, pokud cestujete s dětmi a bez druhého partnera, pokud jedete za byznysem nebo pokud jste přišli do styku s honorární konzulkou České republiky Vlaďkou Kennett. Poradíme Vám co mít sebou, aby váš vstup do země proběhl pokud možno bez problémů.  

- Letenky. Na NZ se dá letět za různé ceny, různě dlouho a přes různé části světa :-). Nejlevnější letenky se většinou dají koupit mimo sezónu, čím dřív, tím levněji. Většinou jsou však s přerušením v Číně nebo v Korei a lety jsou dlouhé (trvají s přerušeními i několik dní.). Hotely máte většinou v ceně. Čím dražší letenka, tím většinou kratší let a víc možností s letenklou něco dělat. Oblíbené jsou lety s Emirates Praha - Dubai - Auckland nebo Singapore Airlines Praha - Amsterdam - Singapore - Christchurch apod. S letenkami Vám poradíme, případně je zajistíme :-)

- Doprava na místě a pronájem aut. Na NZ fungují desítky půjčoven všech možných cenových kategorií a kvalit. Každý z vás má jiné možnosti a představu o ceně, kvalitě, pohodlí a prostoru svého dopravního prostředku. Pozor je potřeba si dát na jednosměrné příplatky, ceny za kilometr, nutnost přepravy trajektem z ostrova na ostrov apod. Poradíme Vám jak systém funguje a pokud budete chtít, vůz pro vás najdeme a rezervujeme :-)

- Itinerář vaší cesty. I když víte co chcete navštívit, vzdálenosti a časy mezi místy vás mohou nepříjemně překvapit a váš program i vážně nabourat. Poradíme vám s vašim itinerářem a pomůžeme Vám vaší cestu naplánovat tak, aby jste si ji užili bez zbytečných nepříjemných překvapení. NZ známe jako své boty :-)

- Ubytování na cestě. Pokud nespíte v karavanu, tak najít a zarezervovat ubytování dle vašich představ, rozpočtu v místě a čase bývá největším oříškem. Osobně známe většinu ubytování od turistické kategorie až po 5* hotely a opět vám rádi rezervace provedeme.

- Aktivity a program. V závislosti na sezóně a aktivitách může být problém v čase a místě najít volnou kapacitu a proto doporučujeme si alespoň ty klíčové aktivity na exponovaných místech rezervovat předem. Opět vám s tím rádi poradíme a pomůžeme s rezervacemi.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Veškeré naše služby uzpůsobujeme vašemu věku a fyzickým možnostem nebo požadavkům. Jsme zvyklí pracovat jak se seniory, kteří preferují nenáročné cestování, tak se sportovci, kteří dávají přednost adrenalinovým aktivitám.   

Celkový čas:

Většina Business cest na Nový Zéland trvá mezi 7 - 14 dny. Vzhledem ke vzdálenosti této země od České republiky, její velikosti (je větší než Velká Británie) a délce letu, nemá zpravidla smysl cestovat na kratší dobu. Jsme však schopni Vám zajistit i kratší návštěvy nebo delší pobyty.

Počet účastníků:

Business cesty organizujeme i pro jednu osobu, ale jakýkoliv počet pro nás není problém. 

Sezóna:

Na NZ začíná sezóna v Říjnu, hlavní je v Prosinci až Únoru, a končí v Březnu. V závislosti na lokalitě se však dá na NZ cestovat celoročně, zejména Northland na severu Severního ostrova má i v zimě velice příjemné klima.  

Počasí:

NZ počasí se dá stručně charakterizovat jako velice proměnlivé a těžko předvidatelné :-). Nejstabilnější je dle našeho názoru na konci sezóny - druhá polovina Února a v Březnu. Nejtepleji bývá v druhé polovině Prosince a v Lednu. O počasí na NZ informuje spousta serverů. Doporučujeme si stáhnout nějakou aplikaci do vašeho chytrého telefonu. Případně se opět ozvěte a rádi vám poradíme. 

Kdy objednávat:

Business cesty na Nový Zéland jsou obvykle již výsledkem mnohaměsíční nebo někdy i několikaleté přípravy. S ohledem na náročnost programu a časové možnosti obchodních partnerů obvykle vyžadují delší plánování. Proto doporučujme zahájit přípravy co nejdříve - alespoň 6 měsíců předem. Budete tak mít větší výběr a větší manevrovací prostor na změny a vyjednávání. Nicméně pokud se z nějakého důvodu rozhodnete i na poslední chvíli, budeme maximálně operativní abychom vám s přípravou vaší cesty pomohli.

Poznámka:

Poradenské služby, rezervace a booking zajišťuje novozelandská společnost Smart Tourism Services (STS) www.smarttourism.nz. Další služby jsou poskytovány autorizovanými partnery společnost STS - vybranými dopravci, ubytovacími kapacitali, poskytovateli služeb apod. Výběr partnerů a kombinace služeb probíhá vždy v závislosti na každém projektu. 

Doplňkové služby/programy:

Doplňkovými službami může být cokoliv. Většinou se jedná o specifické služby jako jsou právní služby, lékařské služby, poradenské služby apod. Co Vám nejsme schopni nebo nemůžeme poskytnout sami, zajistíme prostřednictvím našich smluvních partnerů, s kterými na Novém Zélandu spolupracujeme. 

Reference

Další produkty

Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Boj podle scénáře - Painball, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Den v dakarském bivaku, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Interiérová LED a UV show , U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Pasování na občany Valašského království, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Aquazorbing všemi způsoby , Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Honba za Štramberským pokladem, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Sportovní lezení, Paintball a jeho strategie, Rychlá kola - jízdy na motokárách, NOVÝ ZÉLAND - WAITANGI, místo, kde se psala historie, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Livecooking, Emigrace do Valašského království, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Životní jízda - škola spolujezdce, Cesty kolem světa na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Večerní zábava s programem TITANIC, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové lety helikoptérou a letadlem, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Lysé hory, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Paintball s profesionálním trenérem, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Casino Royale, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora

Austrálie a Nový Zéland malý výběr

Nový Zéland 1993 - 1994

Nový Zéland podzim 2013 self/share drive holiday

Nový Zéland leden 2015 self/share drive holiday

Nový Zéland podzim 2015 self/share drive holiday

Nový Zéland jaro 2016 self/share drive holiday

Nový Zéland - vyhlídkové lety helikoptérou, letadlem

Nový Zéland - Milford Sound plavby

Nový Zéland - Milford Sound plavby a cesta

Nový Zéland - Business cesty

Nový Zéland - fotografické expedice

Nový Zéland - rodinné cesty s dětmi

Nový Zéland - Pozorování velryb KAIKOURA

Nový Zéland - cesta do historie - WAITANGI a KORORAREKA

Nový Zéland - Matamata a Hobitín

Nový Zéland - Abel Tasman

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

© Copyright 1997-2017 - VALASSKE KRALOVSTVI ® - SMART TOURISM SERVICES Ltd ®, Photography byTomas Harabis

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.