čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech

zobrazeno: 91975× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, V autech&s veterány, Adrenalinové a dobrodružné, Auto&moto zábava a dobrodružství

Lokalita: Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezské Beskydy, Trojanovice, Valašské království

Poptávka

Plánujete kurz, teambuilding, firemní akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do Beskyd na Valašsko? Máte rádi čtyři kola, ale jízda autem vás už neuspokojuje a nechcete zbytečně riskovat? Chcete si bezpečně užít zdravou dávku adrenalinu? Dopřejte si ji jízdu na motokáře!

Naše motokárová dráha se svojí délkou 720 metrů se řadí na 1. místo v délce všech motokárových tratí na celé Moravě! Součástí naší závodní dráhy je i nájezdový můstek pro větší zpestření Vaší jízdy. Trať je navržena tak, aby jste si jízdu maximálně užili. K tomu složí 15 zatáček, od lehkých až po obtížné, na kterých můžete otestovat své řidičské schopnosti.

Motokárová dráha je umístěna v kouzelném podhůří Beskyd, jemuž dominuje vrchol hory Radhošť a Javorník a nedaleký světoznámý areál skokanských můstků ve Frenštátě pod Radhoštěm.  

Motokárová půjčovna je vhodná nejen pro jednotlivé závodníky a širokou veřejnost, ale také pro rodiny s dětmi, mládež, nebo pro pořádání firemních akcí všeho druhu. Dráhu za 15 let její existence navštívila i řada známých osobností jako např: Jan Čenský, Dalibor Gondík, Petr Rychlý atd. Začínali zde svou profesionální kariéru dnes již známí závodníci jako např: Adam Lacko, Jan Charouz, Josef Král, Petr Křižan a Lucie Panáčková.

 

Varianty a ceny:

Cenu si určujete Vy! Pokud Vám naše cena a podoba balíčku nevyhovuje,  napište nám vaši představu do poptávkového formuláře a my Vám aktivitu naceníme dle Vašich přání a možností. 

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 044 115 4 osoby s dárkovým balíčkem 2 820,72 Kč (120,54 €) 3 385,- Kč (144,66 €)
AKT 045 116 6 - 8 osob s dárkovým balíčkem 5 595,61 Kč (239,13 €) 6 715,- Kč (286,97 €)
AKT 147 368 4 osoby bez dárkového balíčku 2 695,73 Kč (115,20 €) 3 235,- Kč (138,25 €)
AKT 147 369 6 - 8 osob bez dárkového balíčku 5 345,62 Kč (228,45 €) 6 415,- Kč (274,15 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Zapůjčení motokáry Honda 200 nebo 270 cm3  o výkonu 6,5 až 9 koní.
  • Instruktáž o technice jízdy.
  • Jízdu na nejdelší motokárové dráze na Moravě. Délka tratě je cca 720 metrů. Šířka tratě je průměrně cca 5 metrů, což Vám dává poměrně velký prostor k předjíždění ostatních závodníků. Okraje závodní dráhy jsou zabezpečeny pneumatikami pro Vaší lepší bezpečnost. Mezi jednotlivými úseky tratě jsou místa, která umožní Vašim fanouškům Vás sledovat z blízka.
  • Závod – dráha obsahuje časomíru, možnost porovnání času apod.
  • Možnost zapůjčení dětské motokáry – nutno domluvit předem.
  • Slivovice VK pouze u AKT 045 116.
 

Dárkový balíček

Informace

Tělesné předpoklady:

Pro dospělé a děti od 7 let.
Při jízdě je třeba přihlédnout ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, nesmíte být pod vlivem alkoholu ani jiných omamných látek.

Celkový čas:

V navržené podobě pro 4 osoby: 30 minut. Pro 6 - 8 osob: 1 hodina. Na místě je však možné si jízdy prodloužit dle svých přání a možností.

Počet účastníků: 4 osoby nebo 6 - 8 osob. V případě většího počtu osob použijte náš poptávkový formulář níže.
Diváci:

Přítomnost diváků je možná.Mezi jednotlivými úseky tratě jsou místa, která umožní Vašim fanouškům Vás sledovat z blízka. Vždy je však poptřeba dodržovat pravidla bezpečnosti.

Oblečení, vybavení:

Sportovní oblečení dle klimatických podmínek a ročního období. Helmu a vše potřebné k jízdě zajistíme my.

Sezóna:

Květen - září. V případě dobrého počasí i jindy mimo sezónu.

Počasí:

Jezdíme za každého počasí, pokud nejde o dlouhodobý, vytrvalý déšť.

Kdy objednávat:

Nejlépe 5 dnů před aktivitou.Objednat však můžete zkusit klidně i s menším předstihem. Když to půjde, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Doplňkové služby/programy:

Aktivitu můžete spojit s některým z našich programů nebo her. Motokáry mohou být také součástí studia na Fakultě aktivit a Zážitků VKU. Nebo aktivitu zařadíte do vašeho pobytu v Beskydech. V případě zájmu o vytvoření programu na míru, neváhejte použít náš poptávkový formulář.

Reference

Další produkty

Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Životní jízda - škola spolujezdce, Škola smyku - kurz bezpečné jízdy, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Rychlá kola - jízdy na motokárách, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Emigrace do Valašského království, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Boj podle scénáře - Painball, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Svatba s veteránem aneb k obřadu v historickém voze, Sportovní lezení, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Paintball a jeho strategie, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Paintball s profesionálním trenérem, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Aquazorbing všemi způsoby , Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Horolezcem na zkoušku, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Svatba s veteránem v okolí Rožnova p. R., NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Lysé hory, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.