čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Emigrace do Valašského království

zobrazeno: 361988× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Všech chutí, Outdoorové, Teambuilding & Teamspirit, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Na hradech a zámcích, Zážitková univerzita, S dobrým jídlem a pitím, Se slivovicí a jinými destiláty, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Brumov-Bylnice, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hrad Štramberk, Hukvaldy, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašská Bystřice, Valašské království, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy), Vizovice, Všemina, Vsetín

Poptávka

Vážení občané, nemáte rádi české politiky? Emigrujte z České republiky! Valašské království Vám opět otevřelo své hranice, zliberalizovalo svou imigrační politiku a příjmá nové zájemce o občanství!  Představujeme Vám možnosti, jak získat občanství přátelské a přívětivé země!

Království Valachů najdéte na severní a východní Moravě. Stačí vystúpiť na památnú horu Radhošť a uvidíte ho celé. Na slunka východě hraničí se Slovenskem; stačí sa edem přejíť chodníkom po hřebeni Javorníků a Bílých Karpat, to je hranica. Na severu súsedí Valašsko s Lachy a s jejich městy Frýdek a Místek a též s Novým Jičínem, Příborem. Tam, kde zapadá slunko, sa hory nížá; za Hostýnem už přechoďá k bohatému súsedovi, na Hanú. Ešče věcéj na jih, při Zlíně, Vizovicách a miškářských dědinách kolem Slavičína sú súsedy Valachů moravští Slováci a Luhačovské Zálesí. Tož tak!

nájvětšímu majetku Valachů patřá jejich zvyky, mudrosloví, pěsničky a tance a ta nájlepší slivovica.

Podívejte se na instruktážní video:

 

 

Varianty a ceny:

Cena emigracese odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme Vám připravit programy na cenu i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Plánujete individuální či skupinový útěk z České republiky? Případně nejdříve jen návštěvu, akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do Beskyd, do Valašského království? Potřebujete pomoci s organizací vašeho programu? Standardním obsahem "imigračního programu" - návštěvy, cesty, zájezdu, dovolené či pobytu, jsou tyto položky:

Doprava. Tu si k nám většinou zajišťujete sami, ale není pro nás problém se Vám o ní postarat. Zajistíme Vám letenky, transfery z letiště, dopravu v průběhu Vašeho programu dle potřeby. Dlouhodobě spolupracujeme s různými dopravci a máme i svůj vlastní vozový park.

Ubytování dle Vašich představ a možností. Spolupracujeme se stovkami hotelů, známe je a jsme schopni Vám vytipovat ty nejvhodnější. Linky na některé z nich uvádíme zde:

Čeladná - Hotel Miura**** http://www.miura.cz/; Hotel&Garden u Holubů*** www.uholubu.com;

Nový Hrozenkov - Horský hotel Kohútka*** www.kohutka.cz;

Ostrava - Hotel Zámek Zábřeh**** http://www.zamek-zabreh.cz/; Hotel Mamaison**** http://www.mamaison.com/; Hotel Park inn**** http://www.parkinn.cz/hotel-ostrava;

Rožnov p. R. - Hotel Relax*** http://www.hotelrelax.cz/; Hotel Eroplán**** http://www.eroplan.cz/;

Štramberk - Hotel Roubenka*** http://www.roubenkahotel.cz/; Hotel Štramberk****+stylové chaloupky Relaxu v podhůří Beskyd*** www.relaxvpodhuri.cz; Hotel Šipka*** www.hotelsipka.cz/; Hotel Gong**** http://www.hotel-gong.cz/;

Trojanovice - Hotel Troyer**** www.troyer.cz; Hotel Ráztoka*** www.raztoka.cz;

Velké Karlovice - Soláň - Hotel Soláň*** http://www.hotelsolan.cz/; Horský hotel Tatra http://www.hoteltatra.cz/; Hotel Lanterna****, Hotel Horal***, Horel Galik** http://www.valachy.cz/;

Další tipy na ubytování Vám zašleme na základě Vaší poptávky. A nemusí to být ubytování jen v hotelech. Zajistíme Vám i ubytování v přírodě od horských chat a srubů až po stany nebo přespání "pod širákem".

Program/aktivity. Při tvorbě a realizaci programu vaší "emigrace" k Vám přistupujeme velice individuálně.  Na základě vašich přání a možností vytváříme "zábavné emigrační programy" na míru, díky kterým úspěšně emigrují skoro všichni zájemci! Přijímací řízení může mít podobu například "Honby za Štramberským pokladem" nebo "studia" na  Fakultě pálení a slivovicových věd... Další nejčastější aktivity, které musíte absolvovat, abyste prošli emigračním řízením jsou:

Slaňování ze Štramberské Trúby;

- Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron;

 - Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii;

Projížďky na čtyřkolkách;

- Sjezdy na terénních koloběžkách nebo kolech;

- Paraglidingové tandemové lety pro skupiny;

a nebo jiné, které si můžete vybrat na tomto našem serveru www.smarttourism.cz nebo poptat přes náš poptávkový formulář.

Pokud na základě aktivit v emigračním procesu prokážete vaši způsobilost stát se občanem Valašského království, čaká vás na závěr programu slavnostní ceremoniál "Pasování na občany Valašského království"  

Catering/Raut/jídlo - zajišťujeme podle charakteru a místa zvoleného programu. Zajistíme luxusní raut, grilování selete nebo třeba i "Sežrání mamuta - hostinu jako v pravěku". O emigranty je u nás dobře postaráno!

Hudba -Víme, že žádná správná akce se bez dobře vybrané muziky a kvalitního zvuku neobejde. Při našich programech spolupracujeme s řadou jak místních tak populárních kapel a hudebních seskupení všech možných žánrů (cimbálové muziky, dechovky, folkové, folkrockové, rockové kapely apod.). Ke kvalitní hudbě patří samozřejmě i kvalitní zvukaři. Dle specifických požadavků či finančních možností vaší akce vám nabídneme nejvhodnější zvukové řešení od reprodukované hudby, DJ až po ty nejnáročnější živé kapely. Zajišťujeme zvučení jak velkých akcí, jako jsou festivaly a koncerty tak i malých firemních či společenských programů a akcí, konferencí či přednášek.

Fotografické služby - Chcete vaší akci zdokumentovat? Potřebujete zajímavé fotografie pro svou prezentaci? Nabízíme vám fotografování vašich akcí našimi profesionálními fotografy. Uděláme výběr a obrázky vám vypálíme na CD či DVD i s vaším reklamním potiskem. Naše společnost také za 15 let své existence disponuje vlastní fotobankou s širokým archivem fotografií, který můžete využít při tvorbě vašich grafických materiálů.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Emigrace do Valašského království je určena všem osobám starším 18 let bez rozdílu rasy, pohlaví a náboženské příslušnosti mimo ČESKÉ POLITIKY! Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

Celkový čas:

Obvykle se jedná o dvou až třídenní program. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám a možnostem.

Počet účastníků:

Omezen pouze kapacitou místa, kde bude vaše emigrace probíhat. Ideální jsou skupiny mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani emigraci pro menší či větší počet zájemců.

Oblečení, vybavení:

Každý zájemce o občanství, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Emigrovat můžete kdykoliv. Naše imigrační úřady, konzuláty a ambasády jsou vám k dispozici celoročně.

Počasí:

Emigruje se za každého počasí. Když je NEČAS, tak víc než obvykle!

Kdy objednávat:

Čím dřív, tím líp. Alespoň několik dní předem. Před emigrací je potřeba vyplnit údaje do pasů VK a domovských listů. V urgentních případech jsme však schopni reagovat do několika hodin a uděláme maximum pro to, abyste získali občanství Valašského království.

Doplňkové služby/programy:

Emigrace do Valašského království se za 16 let stala téměř nedílnou součástí vyvrcholení řady akcí v Beskydech a na Valašsku a je vhodné ji kombinovat s jakoukoliv aktivitou či programem ve Valašském království. Obzvlášť zábavná je kombinace se Studiem na fakultě pálení a slivovicových věd VKU. Každého emigranta je také vhodné obdarovat dárkovým balíčkem občana Valašského království nebo jiným dárkem z naší nabídky.

Reference

Další produkty

To nej z pod Lysé hory, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Štramberk pro filmaře, Životní jízda - škola spolujezdce, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Šermířská pohádka, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Cesta z města, Livecooking, Ledolezení, Večírek s vůní slivovice, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Zorbujeme ve dne v noci! , Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Lanové překážky aneb překonej sám sebe, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Interiérová LED a UV show , Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Boj podle scénáře - Painball, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Paintball s profesionálním trenérem, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Aquashow - aquazorbing show, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Aquazorbing všemi způsoby , Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Pasování na občany Valašského království, Horolezcem na zkoušku, Štramberská hradní akademie pro děti, Netradiční návštěva království slivovice, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Vánoce, čas hojnosti ve Valašském království, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Paintball a jeho strategie, CESTY KOLEM SVĚTA na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Sportovní lezení, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Večerní zábava s programem TITANIC, Svatba na Zámku Holešov, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Na vodě za vodou, Valašské zážitky pro všechny smysly, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Teambuilding na čtyři způsoby, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Rychlá kola - jízdy na motokárách, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Honba za Štramberským pokladem, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Casino Royale, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci)

Reference

22.6.2013 · Pavel Vokatý - RETIGO

Pane Harabiši, ještě jednou mi dovolte Vám poděkovat za bezvadnou akci, z které byli a doufám, že ještě jsou, všichni naši partneři a kolegové nadšení. Všechno vyšlo dle našich představ.... Díky a přeji mnoho dalších povedených akcí. PS: Olin neměl chybu. S pozdravem/Best regards

Emigrace do Valašského království, Castrol

Pasování na občany VK, Continental, 24.5.2012

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL,

Studium na VKU, LG II

Studium na VKU a pasování - DEZA 22.10.2008

Studium na VKU - EDsystem

Studium na VKU - LG

Studium na VKU a pasování na občany VK - Refrasil

Emigrace do VK, Eset Style

Pasování na občany VK 23.4.2009 Merck Pharma

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Studium Luhačovice

Emigrace do Valašského království, Simply You

Pasování na občany VK, hotel Troyer 4.5.2010

Studium na VKU - Castrol, Štramberk, Trojanovice

International meeting AKU Italia - Štramberk

Pasování na občany VK, hotel Troyer 9.6.2010

Pasování na občany VK, hotel Troyer 28.6.2010

Pasování na občany VK, Microsoft

Pasování MBG Group 15.1.2011

Studium na VKU Arcelor Mittal

Pasování na Valachy - Schott 8.9.2011

Rodinné centrum, Emigrace do VK

Pasování Pustevny OSU 19.4.2012

Pasování na občany Vk, Refrasil

Exodus do Valašského království – Štramberk, 14.4.2012

Emigrace do VK, Štramberk, 15.06.2012

Setkání „burianovců“ ve Štramberku, 29.6.2012

BIKE FUN INTERNATIONAL, Emigrace do VK, 24.10.2012

Pasování na občany VK, RSBP, 7.9.2012

Wustenrot - Studium na VKU a pasování na občany Valašského království

MATADOR - Pasování na občany Valašského království

NESTLÉ - Pasování na občany Valašského království

RETIGO - Emigrace do Valašského království

Tatrabanka, Valašský Týmvidling

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2021 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.