čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Adrenalinové a dobrodružné » AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů

AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů

zobrazeno: 65036× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků
TO NEJ... V Austrálii

Kategorie: Všech chutí, Adrenalinové a dobrodružné, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce

Lokalita: Adelaide, Alice Springs, Austrálie, Brisbane, Cairns, Darwin, Hobart, Melbourne, Perth, Sydney, Uluru, Yulara

Poptávka

Business cesty do Austrálie jsou přesně šité na míru vašim požadavkům. Jsou určeny těm z Vás, kteří chtějí v Austráliiu najít nové trhy a obchodní partnery pro své výrobky nebo služby nebo naopak něco z Austrálie dovážet. Business cesty jsou určeny jak pro importéry tak exportéry. Zpravidla jim již předchází řada konzultací a důkladná analýza nového zahraničního trhu.  Až když má firma ujasněnou celou strategii vstupu na daný trh, je vhodné začít podnikat konkrétní kroky.

Českým podnikatelům nabízíme řadu služeb pro podporu jejich expanze na zahraničních trzích. Naše pomoc by se dala rozdělit do čtyř oblastí:

  1. Pomáháme exportérům vyhledat a oslovit nové zákazníky. 
  2. Propagujeme produkty a služby českých exportérů na místních trzích - vybíráme jim vhodné platformy, servery, www stánky apod., které jsou zaměřeny na uživatele z řad manažerů firem.
  3. Monitorujeme pro vás vhodná výběrová řízení firem i státních institucí v Austrálii, Sbíráme informace o nových tendrech.
  4. Importérům pomáháme v oblasti nákupu. Identifikujeme pro ně v Austrálii vhodné dodavatele.

Nejzajímavější skupinou klientů jste pro nás vy, kteří se svými inovativními produkty budují svůj vývoz vlastními silami nebo s pomocí zahraničních distributorů.

Důležité je si na začátku udělat důkladnou analýzu nového trhu. Zjistit, jak si s produktem, který chcete na daný trh vyvážet, stojíte z hlediska tržního potenciálu, konkurence, unikátnosti produktu, ceny, kvality, referencí, výrobní a servisní kapacity, jazykové vybavenosti svých zaměstnanců, atd. Jak chcete na australském trhu řešit distribuci, případně následný servis. Na co máte vlastní síly a finance, na co potřebujeme najít partnery na místním trhu. Až když máte ujasněnou celou strategii vstupu na australský trh, je vhodné začít podnikat konkrétní kroky. 

Nejdůležitější je konkrétní produkt, který chcete vyvážet. Podstatně lépe se dá uspět s produkty, které jsou něčím unikátní a originální. Naopak u produktů, které ničím zvláštním nevynikají, a bojuje se pouze cenou, je situace vždy složitá. Rádi vám poradíme na základě vaší konkrétní poptávky. 

 

 

Varianty a ceny:

Napište nám email nebo nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře a my se vám ozveme zpět co nejdříve. Naše cena se odvíjí zejména od rozsahu vámi vybraných služeb, aktivit, počtu klientů, termínu a časové náročnosti celého projektu. 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Nabízíme Vám:           

  • Zpracováním analýzy trhu - specializujeme se zejména na cestovní ruch, zábavní průmysl, gastronomii a potravinářský průmysl ale jsme schopni pracovat i s jinými obory. Mapujeme pro české firmy místní trhy, sbíráme jim informace, vytipováváme obchodní partnery, komunikujeme s nimi, organizujeme prezentační akce apod;

  • Zpracováním podnikatelských záměrů a akčních plánů pro firmy, které chtějí vstoupit zejména na australský trh, vytvořit zde svou pobočku apod. Ale máme své zástupce i na novém Zélandu a v dalších zemích;

  • Poradenstvím a přípravou agendy a podmínek ke vstupu na místní trhy – slazení výrobků s legislativou, certifikace, celní poradenství apod.

  • Marketingovou komunikací a organizací prezentačních akcí a vytipováváním potencionálních obchodních partnerů – komunikujeme úspěšné české produkty, služby a technologie a vyhledáváme potencionální obchodní partnery, zjišťujeme jejich pozici na místním trhu apod.  

 

Pokud již máte jasno, že opravdu chcete obchodovat v Austrálii a rozhodli jste se Austrálii navštívit, nabízíme Vám: 

Příprava na cestu - víza, peníze, pojištění, jiná potvrzení apod. I když pro turistické návštěvy má ČR s Novým Zélandem bezvízový styk, není vstup do této země zdaleka samozřejmostí. K tomu abyste mohli na NZ přijet bez víz, musíte splňovat celou řadu dalších podmínek, které nejsou vždy úplně známé a mohou vás nepříjemně překvapit. Pozor pokud cestujete ve skupině, pokud jste někdy na NZ již byli a pracovali, pokud cestujete s dětmi a bez druhého partnera, pokud jedete za byznysem nebo pokud jste přišli do styku s honorární konzulkou České republiky Vlaďkou Kennett. Poradíme Vám co mít sebou, aby váš vstup do země proběhl pokud možno bez problémů.  

- Letenky. Na NZ se dá letět za různé ceny, různě dlouho a přes různé části světa :-). Nejlevnější letenky se většinou dají koupit mimo sezónu, čím dřív, tím levněji. Většinou jsou však s přerušením v Číně nebo v Korei a lety jsou dlouhé (trvají s přerušeními i několik dní.). Hotely máte většinou v ceně. Čím dražší letenka, tím většinou kratší let a víc možností s letenklou něco dělat. Oblíbené jsou lety s Emirates Praha - Dubai - Auckland nebo Singapore Airlines Praha - Amsterdam - Singapore - Christchurch apod. S letenkami Vám poradíme, případně je zajistíme :-)

- Doprava na místě a pronájem aut. Na NZ fungují desítky půjčoven všech možných cenových kategorií a kvalit. Každý z vás má jiné možnosti a představu o ceně, kvalitě, pohodlí a prostoru svého dopravního prostředku. Pozor je potřeba si dát na jednosměrné příplatky, ceny za kilometr, nutnost přepravy trajektem z ostrova na ostrov apod. Poradíme Vám jak systém funguje a pokud budete chtít, vůz pro vás najdeme a rezervujeme :-)

- Itinerář vaší cesty. I když víte co chcete navštívit, vzdálenosti a časy mezi místy vás mohou nepříjemně překvapit a váš program i vážně nabourat. Poradíme vám s vašim itinerářem a pomůžeme Vám vaší cestu naplánovat tak, aby jste si ji užili bez zbytečných nepříjemných překvapení. NZ známe jako své boty :-)

- Ubytování na cestě. Pokud nespíte v karavanu, tak najít a zarezervovat ubytování dle vašich představ, rozpočtu v místě a čase bývá největším oříškem. Osobně známe většinu ubytování od turistické kategorie až po 5* hotely a opět vám rádi rezervace provedeme.

- Aktivity a program. V závislosti na sezóně a aktivitách může být problém v čase a místě najít volnou kapacitu a proto doporučujeme si alespoň ty klíčové aktivity na exponovaných místech rezervovat předem. Opět vám s tím rádi poradíme a pomůžeme s rezervacemi.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Veškeré naše služby uzpůsobujeme vašemu věku a fyzickým možnostem nebo požadavkům. Jsme zvyklí pracovat jak se seniory, kteří preferují nenáročné cestování, tak se sportovci, kteří dávají přednost adrenalinovým aktivitám.   

Celkový čas:

Většina Business cest do Austrálie trvá mezi 7 - 14 dny. Vzhledem ke vzdálenosti Austrálie od České republiky, její velikosti a délce letu, nemá zpravidla smysl cestovat na kratší dobu. Jsme však schopni Vám zajistit i kratší návštěvy nebo delší pobyty.

Počet účastníků:

Business cesty organizujeme i pro jednu osobu, ale jakýkoliv počet pro nás není problém. 

Oblečení, vybavení:

Vybavení doporučujeme dle charakteru vaší akce, sezóny a oblasti kde v Austrálii cestujete. S ohledem na polohu a rozlohu kontinentu je klima i počasí velice proměnlivé. Zatímco vrcholky Australských Alp bude pokrývat sníh, u moře bude příjemně teplo, v rudém středu horko, na severu vedro a vlhko  :-) Takže vzít si na každé počasí něco - od plavek až po teplé oblečení na hory. Neberte si však oblečení zbytečně hodně a klidně se nám ozvěte a my vám rádi poradíme.

Sezóna:

Oficiální sezóna začíná v Říjnu, hlavní je v Prosinci až Únoru, a končí v Březnu. V závislosti na lokalitě se však dá po Austrálii cestovat celoročně, zejména Queensland, Northern Territory a Western Australia má i v zimě příjemné klima.  

Počasí:

S ohledem na polohu a rozlohu kontinentu je klima i počasí Austrálie velice proměnlivé. Zatímco vrcholky Australských Alp bude pokrývat sníh, u moře bude příjemně teplo, v rudém středu horko, na severu vedro a vlhko  :-)  Nejstabilnější je dle našeho názoru na konci sezóny - druhá polovina Února a v Březnu. Nejtepleji bývá v druhé polovině Prosince a v Lednu. O počasí v Austrálii informuje spousta serverů. Doporučujeme si stáhnout nějakou aplikaci do vašeho chytrého telefonu. Případně se opět ozvěte a rádi vám poradíme.

Kdy objednávat:

Business cesty do Austrálie jsou obvykle již výsledkem mnohaměsíční nebo někdy i několikaleté přípravy. S ohledem na náročnost programu a časové možnosti obchodních partnerů obvykle vyžadují delší plánování. Proto doporučujme zahájit přípravy co nejdříve - alespoň 6 měsíců předem. Budete tak mít větší výběr a větší manevrovací prostor na změny a vyjednávání. Nicméně pokud se z nějakého důvodu rozhodnete i na poslední chvíli, budeme maximálně operativní abychom vám s přípravou vaší cesty pomohli.

Poznámka:

Poradenské služby, rezervace a booking zajišťuje novozelandská společnost Smart Tourism Services (STS) www.smarttourism.nz. Další služby jsou poskytovány autorizovanými partnery společnost STS - vybranými dopravci, ubytovacími kapacitali, poskytovateli služeb apod. Výběr partnerů a kombinace služeb probíhá vždy v závislosti na každém projektu individuálně. 

Doplňkové služby/programy:

Doplňkovými službami může být cokoliv. Většinou se jedná o specifické služby jako jsou právní služby, lékařské služby, poradenské služby apod. Co Vám nejsme schopni nebo nemůžeme poskytnout sami, zajistíme prostřednictvím našich smluvních partnerů, s kterými v Austrálii spolupracujeme.

Reference

Další produkty

AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Interiérová LED a UV show , To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Paintball a jeho strategie, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, To nej z pod Lysé hory, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Pasování na občany Valašského království, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, Projížďky na čtyřkolkách pro skupiny (Quad-bike riding), Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, Jízda Dakarským speciálem s Loprais Tatra týmem, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Boj podle scénáře - Painball, Horolezcem na zkoušku, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Sportovní lezení, Netradiční návštěva království slivovice, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Emigrace do Valašského království, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Honba za Štramberským pokladem, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové lety helikoptérou a letadlem, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Den v dakarském bivaku, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Ledolezení, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Po stopách Jacka Londona aneb dobrodružný zimní program na Javorovém, Livecooking, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, NOVÝ ZÉLAND - ABEL TASMAN DOBRODRUŽSTVÍ, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Cesty kolem světa na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Casino Royale, Paintball s profesionálním trenérem

Austrálie výběr 2016

Austrálie a Nový Zéland malý výběr

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.