čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Na hradech a zámcích » Studium na fakultě pálení a slivovicových věd

Studium na fakultě pálení a slivovicových věd

zobrazeno: 296932× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Zážitková univerzita, Na hradech a zámcích, Zážitková univerzita, S dobrým jídlem a pitím, Se slivovicí a jinými destiláty, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ, Ve Štramberku dobrodružství a zábava, Na hradě Štramberku s dobrým jídlem a pitím

Lokalita: Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Holešov, Hrad Štramberk, Hukvaldy, Karviná a okolí, Kopřivnice, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Ostrava, Příbor, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašské království, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Vizovice, Všemina, Vsetín

Poptávka

Pod „přísným“ dohledem zkoušejícího profesora či „profesorky“na Vás čeká nejen teoretická a praktická zkouška studia na této netradiční fakultě Valašské královské univerzity, ale především spousta legrace. Studium probíhá formou koštu netradičních destilátů. Zpravidla se koštuje 6 vzorků. Pro zkušené „studenty“ je však možné připravit košt i z více vzorků. Kromě pověstné valašské slivovice budete moci dle vašeho výběru ochutnat například jahodovici, malinovici, douglasku, ostružinovici, hruškovici či jiné vypálené ovoce. Přitom se dozvíte i mnoho zajímavého o způsobu koštování a historii pálení na Valašsku. Všichni úspěšní studenti získají zápočty a na konci studia mohou získat třeba i titul DOCTORIS ŠPIRITUS.

 

Varianty a ceny:

od 500 Kč/osoba bez DPH včetně personálního zajištění a dopravy do vzdálenosti 25 km od Frenštátu p. R. Minimální velikost skupiny při této ceně je 10 osob. Minimální cena za program je 5 000 Kč bez DPH. Za tuto cenu lze program objednat třeba i pro jednu osobu.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

PODMÍNKY STUDIA NA FAKULTĚ PÁLENÍ A SLIVOVICOVÝCH VĚD VKU

1. Studentem Fakulty pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity (FPSV VKU) se může stát každý člověk starší 18 let, bez rozdílu pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství, státní příslušnosti či duševní vyspělosti, který má vážný zájem seznámit se s historií i současností pálení ovocných destilátů na Valašsku, není abstinent a složí studentský slib.
2. Ke studiu se můžete přihlásit nejlépe vyplněním poptávkového formuláře nebo nás kontaktujte na e-mailu info@smarttourism.cz. Studium je pouze dálkové a není časově omezeno.
3. Při zahájení studia od nás obdržíte INDEX, do kterého budete získávat zápočty nutné ke složení zkoušky a k získání „Univerzitního
diplomu“.
4. Studium probíhá ve vybraných restauracích, kolibách a šencích pod dohledem zkušených profesorů a zápočty získáte při ochutnávce
pravých ovocných destilátů společnosti RUDOLF JELÍNEK. Musíte však vždy rozpoznat, o jaký druh destilátu jde. „Zkoušející“ vám poté zápočet zapíše a potvrdí svým razítkem.
5. Zkoušku můžete složit až po získání všech zápočtů přímo v DISTILLERY LANDU RUDOLFA JELÍNKA ve Vizovicích. Termín zkoušky je potřeba předem dohodnout na našich telefonních číslech. Po úspěšném složení zkoušky získá každý student „Univerzitní diplom a titul Špiritus Doctoris (ŠpDr.)“.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Studentem Fakulty pálení a slivovicových věd Valašské královské univerzity (FPSV VKU) se může stát každý člověk starší 18 let, bez rozdílu pleti, pohlaví, sexuální orientace, náboženství, státní příslušnosti či duševní vyspělosti, který má vážný zájem seznámit se s historií i současností pálení ovocných destilátů na Valašsku, není abstinent a složí studentský slib.

Celkový čas:

Obvykle 1 až 2 hodiny. Délku lze přizpůsobit Vašim potřebám. Program lze realizovat v celku nebo rozdělit do bloků, které doplní jiný celovečerní program.

Počet účastníků:

Omezen pouze kapacitou místa, kde se bude program realizovat. Obvykle „studuje“ 25 až 50 osob. Realizovali jsme košt však i pro 250 osob.

Oblečení, vybavení:

Každý zájemce o studium, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Celoročně.

Počasí:

Pokud program probíhá indoor tak není závislý na počasí. V případě realizace outdoor není možné za špatného počasí program realizovat.

Kdy objednávat:

Nejlépe několik dní předem. Musíme objednat destiláty. V urgentních případech jsme však schopni reagovat do několika hodin.

Doplňkové služby/programy:

Doporučujeme fotografování a třeba i video. Při studiu by taky neměla chybět dobrá cimbálová muzika. Studium na fakultě pálení a slivovicových věd se za 15 let stalo téměř nedílnou součástí závěrečných večírků a vyvrcholení řady akcí v Beskydech a na Valašsku a je vhodné ho kombinovat s jakoukoliv aktivitou či programem ve Valašském království. Obzvlášť zábavná je kombinace s Pasováním na občany Valašského království. Každého účastníka programu je také vhodné obdarovat dárkovým balíčkem občana Valašského království nebo jiným dárkem z naší nabídky.

Reference

Další produkty

To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Netradiční návštěva království slivovice, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Livecooking, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Zábavný program nejen s golfem v podhradí i na hradě Hukvaldy, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Štramberská hradní akademie pro děti, Interiérová LED a UV show , Šermířská pohádka, Štramberk pro filmaře, Honba za Štramberským pokladem, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Vánoce, čas hojnosti ve Valašském království, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Pasování na občany Valašského království, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Valašská svatba, Emigrace do Valašského království, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Svatba na Zámku Holešov, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Večírek s vůní slivovice, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce

Exkurze do Distillery landu Rudolfa Jelínka

Studium na VKU a pasování - DEZA 22.10.2008

Studium na VKU - EDsystem

Studium na VKU - LG

Studium na VKU a pasování na občany VK - Refrasil

Emigrace do VK, Eset Style

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Jak vypadá Studium na Zážitkové univerzitě v Karviné?

Studium Luhačovice

Emigrace do Valašského království, Simply You

Pasování na občany VK, hotel Troyer 4.5.2010

Studium na VKU - Castrol, Štramberk, Trojanovice

International meeting AKU Italia - Štramberk

Pasování na občany VK, Microsoft

Studium na VKU, TATRABANKA

Emigrace do VK, Štramberk, 15.06.2012

Pasování na občany VK, RSBP, 7.9.2012

RETIGO - Emigrace do Valašského království

Tatrabanka, Valašský Týmvidling

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.