čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Adrenalinové a dobrodružné » Na křídle (paragliding & snowkiting) » Škola paraglidingu na Javorovém – sedmidenní základní kurz

Škola paraglidingu na Javorovém – sedmidenní základní kurz

zobrazeno: 61536× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Ve vzduchu (létání), Ve vzduchu (létání), Ve vzduchu (létání a paragliding) , Sportovní a vzdělávací kurzy, Sportovní pobyty

Lokalita: Javorový vrch u Třince

Poptávka

Naučíte se základy paraglidingu, v současnosti nejlevnějšího a nejpřístupnějšího leteckého sportu.  Romantika a klid v oblacích, bez burácení leteckých motorů vám přinese nezapomenutelné zážitky. Podíváte se na Javorový vrch svrchu, zamáváte svým kamarádům a pak lehce a bezpečně přistanete na louce.


Balíček obsahuje úplný sedmidenní výcvik s cílem splnění podmínek pro získání základní licence PL-A. Celý kurz probíhá na Javorovém vrchu a v okolí. Jedná se o jednu z nejatraktivnějších lokalit pro paragliding. Především pro jednoduchost terénu pro začátečníky, dobré termiky, kterou využijí i pokročilí piloti a hlavně je to jediná lokalita v okolí, která nabízí ubytování přímo na vrcholu.


Náplň výcvikového dne bude přizpůsobována aktuálnímu počasí. Při podmínkách nevhodných pro praktický výcvik bude části výcvikového dne využíváno k teoretické přípravě v učebně.

 

Varianty a ceny:

V případě, že si nejste jisti, zdali celý kurz zvládnete, nebo ani ho absolvovat nechcete, připravili jsme pro Vás tzv. seznamovací třídenní kurz. Tento úvod do paraglidingu probíhá souběžně s kompletním kurzem a Vy si po jeho skončení můžete vybrat, zdali je pro Vás paragliding to pravé a doplatit si tzv. pokračovací kurz k získání licence PL-A, nebo se s křídlem prozatím rozloučit.

Kód balíčku:Varianta:Cena bez DPH:Cena s DPH:
AKT 246 552 Kurz pro 1 osobu 7 499,70 Kč (319,26 €) 9 000,- Kč (383,13 €)
AKT 247 553 Kurz pro 1 osobu s ubytováním a polopenzí 9 549,62 Kč (406,52 €) 11 460,- Kč (487,85 €)

Koupit:

Varianta: Lokalita:
Termín: Kusů:
 

Obsah balíčku/aktivity/programu:

  • Zapůjčíme Vám kompletního vybavení pro realizaci kurzu
  • Zkušení instruktoři Vás naučí vše, co se dá stihnout během sedmi dnů stihnout. Vyzkoušíte si start, odpoutání od země, a přistání. Naučíte se křídlo ovládat a bezpečně s ním manipulovat.
  • Lektor Vás provede teoretickým základem paraglidingu. Naučíte se něco o meteorologii, aerodynamice a konstrukci křídla. Odborník zodpoví na veškeré Vaše otázky týkající se teorie i praxe. Vše podloží poutavými zážitky z vlastního létání.
  • Zajistíme Vaši dopravu na místo konání kurzu, na cvičné terény, na kopec a zpět na chatu.
  • Vyřídíme pro Vás pojištění odpovědnosti, případně Vám poradíme kde a jak se pojistit pro svou budoucí leteckou kariéru.
 

Informace

Tělesné předpoklady:

Kurz je určen pro fyzicky průměrně zdatné jedince od 15 let. Účastníci mladší osmnácti let si musí přinést potvrzení zákonného zástupce, který souhlasí s účastí na kurzu. Dle zákona vyžadujeme lékařské potvrzení, které Vám vydá Vás praktický lékař. Pokud si ohledně vašich tělesných předpokladů nejste jisti, neváhejte nás kontaktovat a vše prokonzultujeme s ohledem na vaši bezpečnost a pohodový průběh kurzu.

Celkový čas:

7 dnů

Počet účastníků: Počet osob na kurzu je limitován kapacitami instruktorů a vybavení. Neváhejte nás kontaktovat a aktuální stav si ověřit.
Diváci:

Diváci jsou vítáni. Můžete si přinést fotoaparáty nebo kamery a první krůčky do vzduchu náležitě zdokumentovat. Dále můžete využít široké možnosti aktivit na chatě na Javorovém vrchu.

Oblečení, vybavení:

Běžné sportovní oblečení a vybavení na týden, přizpůsobené počasí. Doporučujeme pevnější kotníkové boty a teplejší oblečení, které chrání proti větru. Nahoře dost fouká :-) Veškeré vybavení jsme schopni zajistit na základě vaší poptávky!

Sezóna:

Květen až září

Počasí:

Kurz lze uskutečnit pouze za povětrnostních podmínek, které dovolují jeho bezpečný průběh. Při silném větru, špatném směru větru nebo bouřce není realizace praktické části kurzu možná.

Kdy objednávat:

Doporučujeme objednávat minimálně týden před akcí z důvodu omezené kapacity kurzu.

Doplňkové služby/programy:

Aktivitu nelze spojit s jedním z dalších programů na Javorovém vrchu z důvodu intenzity kurzu a náročnosti. Můžeme však pro Vás zajistit ubytování na chatě nebo například večerní grilování.

Reference

Další produkty

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.