čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Zábavné a dobrodružné programy » Historické, tradiční a umělecké » Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd

Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd

zobrazeno: 54313× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Historické, tradiční a umělecké, Historické, tradiční a umělecké, Všech chutí, S dobrým jídlem a pitím, S pivem

Lokalita: Plzeň

Poptávka

VKU

Plánujete firemní akci, soukromou oslavu pro přátele nebo Vás láká zažít netradiční návštěvu pivovaru Plzeňský Prazdroj? Chcete získat zápočet z pivních věd a příjemně si vaše studium užít? Hledáte inspiraci pro originální dárek? Jste milovníci piva Pilsner Urquell? Pokud ano, tak právě pro Vás jsme ve spolupráci s pivovarem připravili tento vkutku luxusní program.

Zveme Vás na nevšední studijní návštěvu pivovaru Plzeňský Prazdroj plnou zážitků a poznání. Prohlídka pivovaru Vás zavede na místa, kde se od roku 1842 vyrábí legendární pivo Pilsner Urquell. Zažijete jedinečnou atmosféru původních historických pivovarských sklepů dokreslenou posezením v příjemně vytopené „šalandě, kde pro Vás bude připraveno občerstvení k pivu. Po dobu pobytu na Šalandě si můžete dopřát neomezenou konzumaci nefiltrovaného piva Pilsner Urquell čepované z dubových ležáckých sudů. Kromě neopakovatelného zážitku si z návštěvy odnesete zápočet z pivních věd, originální dárek a pamětní list. Program je součástí studia na Zážitkové univerzitě VKU!

 

Varianty a ceny:

Cenová klakulace bude provedena s ohledem na vaše specifické požadavky, zejména počet osob, rozsah a charakter požadovaných služeb, případné ubytování. Cena za toto studijní soustředění začíná od 18 000 Kč s DPH/skupina do 15 osob, 29 000 Kč s DPH/skupina do 26 osob. Avšak k zadání požadavků pro přesnou kalkulaci vaší akce použijte prosím náš poptávkový formulář.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Prohlídka

1. Návštěvnické centrum
Nově zrekonstruovaná historická budova bývalých chladících "stoků" z roku 1868 je počátečním bodem prohlídky. Dominantou haly je model pivovaru z přelomu 19. a 20. století.

2. Stáčírna
Součástí prohlídky pivovaru je i prohlídka nové stáčírny, která s kapacitou 120 000 lahví za hodinu patří mezi nejmodernější v Evropě, a na kterou Vás doveze speciální pivovarský autobus. Z provozních důvodů není možné ovlivnit chod stáčecích linek. Nemůžeme proto garantovat, že v době prohlídek budou stáčecí linky plně v provozu."

3. Nová expozice Pilsner Urquell
Do nové expozice Vás vyveze největší osobní výtah v České republice. Po shlédnutí filmu o tajemství výroby piva Pislner Urquell v otočném panoramatickém kině budete mít možnost seznámit se s jedinečnými surovinami prostřednictvím smyslové expozice.

4. Varny
Během prohlídky Vám budou představeny varny napříč třemi stoletími. Projdete si historickou varnu z počátku 20. století, poté nahlédnete do „svatyně piva Pilsner Urquell“ – moderní varny z roku 2004. Postup vaření pravého plzeňského piva se nepoužívá v žádném jiném velkém pivovaru v Evropě.

5. Hala slávy
Expozice umístěná ve varně z 19. století je věnována historii pivovaru a památným milníkům z období jeho vzniku i expanze.

6. Sklepy
V pivovarských sklepích se dodnes vyrábí pivo klasickým způsobem - kvašením v dřevěných otevřených kádích a zráním v dubových ležáckých sudech. Nefiltrované a nepasterizované pivo vyráběné tímto způsobem nabízíme k ochutnání (V souladu se zákonem o ochraně před alkoholismem a jinými toxikomaniemi č. 37/1989 Sb. Mladistvým do 18 let alkohol nepodáváme.)

Posezení

Občerstvení:
pivovarská fošna (směs sýrů, ďábelská rolka, klobása, šunka) doplněno sterilovanou zeleninou, olivami, chléb
sýrové prkénko (nakládaný hermelín, třená Niva, křen, pivní sýr, olomoucké tvarůžky, máslo) chléb
1guláš Prazdroj, variace knedlíků

Hosté obdrží na šalandě jako dárek Pamětní list, skleničku Ludwig s logem Prazdroj a pokud složili zkoušku a odpověděli na zkušební otázku, i zápočet za studium pivních věd!

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Pro tento program není potřeba žádná zvláštní fyzická zdatnost.

Celkový čas:

4,5 hod. (prohlídka pivovaru - 1,5 hod.; posezení na Šalandě - 3 hod.)

Počet účastníků: Skupina do 26 osob.
Diváci:

Vzhledem k charakteru aktivity jsou diváci vyloučeni.

Oblečení, vybavení:

Pohodlný, teplejší – program se odehrává ve sklepích (přesun chodbami při teplotě cca 10 °C, samotná místnost, kde se program koná, je potom vytápěna na pokojovou teplotu).

Sezóna:

Organizace možná celoročně.

Počasí:

Organizace možná za jakéhokoliv počasí

Kdy objednávat:

Doporučuji objednat minimálně 14 dní předem, prostor pivovarské „šalandy“, vyhřívané místnosti ve sklepích, je používán i na jiné akce – rezervace je nutná

Doplňkové služby/programy:

Program může být součástí větší akce na klíč či insentivního zájezdu, kde vám rádi zajistíme vše - od grafického zpracování pozvánek, průvodce, dopravy, ubytování až po hudbu, fotografování či jiné služby z naší nabídky.

Reference

Další produkty

To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Ohňová show „Vzývání ohně“ a „Živý plamen“, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Netradiční návštěva království slivovice, Casino Royale, Večírek s vůní slivovice, Šermířská pohádka, Radegastovy hry aneb zábavné klání nejen o vůdce Radegastovy družiny, Pasování na občany Valašského království, Cesta zpátky do pohádky aneb návrat do středověku na hradě Hukvaldy, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Velká historická jízda - vyhlídkové jízdy ve veteránech., Interiérová LED a UV show , Livecooking, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, To NEJ z muzea v Bruntále - Hrad Sovinec, Zámek Bruntál, Kosárna Karlovice, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, Historická jízda - projížďka veteránem Beskydami, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, Večerní zábava s programem TITANIC, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Štramberská hradní akademie pro děti, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, To nej z pod Lysé hory, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.