čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Emigrace do Valašského království

zobrazeno: 201171× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: Adrenalinové a dobrodružné, Všech chutí, Outdoorové, Teambuilding & Teamspirit, Adrenalinové a dobrodružné, Sportovní а volnočasové aktivity, Na hradech a zámcích, Zážitková univerzita, S dobrým jídlem a pitím, Se slivovicí a jinými destiláty, Incentivní pobyty a cesty všech chutí, Ve VALAŠSKÉM KRÁLOVSTVÍ, Ve Štramberku dobrodružství a zábava

Lokalita: Brumov-Bylnice, Česká republika, Frenštát pod Radhoštěm, Hrad Štramberk, Hukvaldy, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezské Beskydy, Ostravice, Pustevny - Radhošť, Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Trojanovice, Valašská Bystřice, Valašské království, Valašské Meziříčí, Velké Karlovice, Velký Javorník (Beskydy), Vizovice, Všemina, Vsetín

Poptávka

Vážení občané, nemáte rádi české politiky? Emigrujte z České republiky! Valašské království Vám opět otevřelo své hranice, zliberalizovalo svou imigrační politiku a příjmá nové zájemce o občanství!  Představujeme Vám možnosti, jak získat občanství přátelské a přívětivé země!

Království Valachů najdéte na severní a východní Moravě. Stačí vystúpiť na památnú horu Radhošť a uvidíte ho celé. Na slunka východě hraničí se Slovenskem; stačí sa edem přejíť chodníkom po hřebeni Javorníků a Bílých Karpat, to je hranica. Na severu súsedí Valašsko s Lachy a s jejich městy Frýdek a Místek a též s Novým Jičínem, Příborem. Tam, kde zapadá slunko, sa hory nížá; za Hostýnem už přechoďá k bohatému súsedovi, na Hanú. Ešče věcéj na jih, při Zlíně, Vizovicách a miškářských dědinách kolem Slavičína sú súsedy Valachů moravští Slováci a Luhačovské Zálesí. Tož tak!

nájvětšímu majetku Valachů patřá jejich zvyky, mudrosloví, pěsničky a tance a ta nájlepší slivovica.

Podívejte se na instruktážní video:

 

 

Varianty a ceny:

Cena emigracese odvíjí od vybraných aktivit, počtu osob a době trvání celého programu. Umíme Vám připravit programy na cenu i na kvalitu!

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Plánujete individuální či skupinový útěk z České republiky? Případně nejdříve jen návštěvu, akci, program, výlet, dovolenou, zájezd do Beskyd, do Valašského království? Potřebujete pomoci s organizací vašeho programu? Standardním obsahem "imigračního programu" - návštěvy, cesty, zájezdu, dovolené či pobytu, jsou tyto položky:

Doprava. Tu si k nám většinou zajišťujete sami, ale není pro nás problém se Vám o ní postarat. Zajistíme Vám letenky, transfery z letiště, dopravu v průběhu Vašeho programu dle potřeby. Dlouhodobě spolupracujeme s různými dopravci a máme i svůj vlastní vozový park.

Ubytování dle Vašich představ a možností. Spolupracujeme se stovkami hotelů, známe je a jsme schopni Vám vytipovat ty nejvhodnější. Linky na některé z nich uvádíme zde:

Čeladná - Hotel Miura**** http://www.miura.cz/; Hotel&Garden u Holubů*** www.uholubu.com;

Nový Hrozenkov - Horský hotel Kohútka*** www.kohutka.cz;

Ostrava - Hotel Zámek Zábřeh**** http://www.zamek-zabreh.cz/; Hotel Mamaison**** http://www.mamaison.com/; Hotel Park inn**** http://www.parkinn.cz/hotel-ostrava;

Rožnov p. R. - Hotel Relax*** http://www.hotelrelax.cz/; Hotel Eroplán**** http://www.eroplan.cz/;

Štramberk - Hotel Roubenka*** http://www.roubenkahotel.cz/; Hotel Štramberk****+stylové chaloupky Relaxu v podhůří Beskyd*** www.relaxvpodhuri.cz; Hotel Šipka*** www.hotelsipka.cz/; Hotel Gong**** http://www.hotel-gong.cz/;

Trojanovice - Hotel Troyer**** www.troyer.cz; Hotel Ráztoka*** www.raztoka.cz;

Velké Karlovice - Soláň - Hotel Soláň*** http://www.hotelsolan.cz/; Horský hotel Tatra http://www.hoteltatra.cz/; Hotel Lanterna****, Hotel Horal***, Horel Galik** http://www.valachy.cz/;

Další tipy na ubytování Vám zašleme na základě Vaší poptávky. A nemusí to být ubytování jen v hotelech. Zajistíme Vám i ubytování v přírodě od horských chat a srubů až po stany nebo přespání "pod širákem".

Program/aktivity. Při tvorbě a realizaci programu vaší "emigrace" k Vám přistupujeme velice individuálně.  Na základě vašich přání a možností vytváříme "zábavné emigrační programy" na míru, díky kterým úspěšně emigrují skoro všichni zájemci! Přijímací řízení může mít podobu například "Honby za Štramberským pokladem" nebo "studia" na  Fakultě pálení a slivovicových věd... Další nejčastější aktivity, které musíte absolvovat, abyste prošli emigračním řízením jsou:

Slaňování ze Štramberské Trúby;

- Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron;

 - Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii;

Projížďky na čtyřkolkách;

- Sjezdy na terénních koloběžkách nebo kolech;

- Paraglidingové tandemové lety pro skupiny;

a nebo jiné, které si můžete vybrat na tomto našem serveru www.smarttourism.cz nebo poptat přes náš poptávkový formulář.

Pokud na základě aktivit v emigračním procesu prokážete vaši způsobilost stát se občanem Valašského království, čaká vás na závěr programu slavnostní ceremoniál "Pasování na občany Valašského království"  

Catering/Raut/jídlo - zajišťujeme podle charakteru a místa zvoleného programu. Zajistíme luxusní raut, grilování selete nebo třeba i "Sežrání mamuta - hostinu jako v pravěku". O emigranty je u nás dobře postaráno!

Hudba -Víme, že žádná správná akce se bez dobře vybrané muziky a kvalitního zvuku neobejde. Při našich programech spolupracujeme s řadou jak místních tak populárních kapel a hudebních seskupení všech možných žánrů (cimbálové muziky, dechovky, folkové, folkrockové, rockové kapely apod.). Ke kvalitní hudbě patří samozřejmě i kvalitní zvukaři. Dle specifických požadavků či finančních možností vaší akce vám nabídneme nejvhodnější zvukové řešení od reprodukované hudby, DJ až po ty nejnáročnější živé kapely. Zajišťujeme zvučení jak velkých akcí, jako jsou festivaly a koncerty tak i malých firemních či společenských programů a akcí, konferencí či přednášek.

Fotografické služby - Chcete vaší akci zdokumentovat? Potřebujete zajímavé fotografie pro svou prezentaci? Nabízíme vám fotografování vašich akcí našimi profesionálními fotografy. Uděláme výběr a obrázky vám vypálíme na CD či DVD i s vaším reklamním potiskem. Naše společnost také za 15 let své existence disponuje vlastní fotobankou s širokým archivem fotografií, který můžete využít při tvorbě vašich grafických materiálů.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Emigrace do Valašského království je určena všem osobám starším 18 let bez rozdílu rasy, pohlaví a náboženské příslušnosti mimo ČESKÉ POLITIKY! Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

Celkový čas:

Obvykle se jedná o dvou až třídenní program. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám a možnostem.

Počet účastníků:

Omezen pouze kapacitou místa, kde bude vaše emigrace probíhat. Ideální jsou skupiny mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani emigraci pro menší či větší počet zájemců.

Oblečení, vybavení:

Každý zájemce o občanství, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Emigrovat můžete kdykoliv. Naše imigrační úřady, konzuláty a ambasády jsou vám k dispozici celoročně.

Počasí:

Emigruje se za každého počasí. Když je NEČAS, tak víc než obvykle!

Kdy objednávat:

Čím dřív, tím líp. Alespoň několik dní předem. Před emigrací je potřeba vyplnit údaje do pasů VK a domovských listů. V urgentních případech jsme však schopni reagovat do několika hodin a uděláme maximum pro to, abyste získali občanství Valašského království.

Doplňkové služby/programy:

Emigrace do Valašského království se za 16 let stala téměř nedílnou součástí vyvrcholení řady akcí v Beskydech a na Valašsku a je vhodné ji kombinovat s jakoukoliv aktivitou či programem ve Valašském království. Obzvlášť zábavná je kombinace se Studiem na fakultě pálení a slivovicových věd VKU. Každého emigranta je také vhodné obdarovat dárkovým balíčkem občana Valašského království nebo jiným dárkem z naší nabídky.

Reference

Další produkty

To NEJ z Bruntálska aneb zubaté žáby, Hrad Sovinec a mnohem více, Teambuildingové akce pro 7 vašich smyslů, Na vodě za vodou, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, Beskydské vrcholy v noci - noční túry v Beskydech, NOVÝ ZÉLAND - MILFORD SOUND, VYHLÍDKOVÉ PLAVBY, Javorový in english, Javorový in Deutsch - jazykové kurzy na Javorovém, Staň se lovcem aneb lov jako ve středověku, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, Hry Valašské královské univerzity - Valachyjáda, Javorový 24/7 - 24 hodin zážiků pro 7 smyslů, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Rychlá kola - jízdy na motokárách, Aquazorbing všemi způsoby , Svatba na Zámku Holešov, Interiérová LED show „Vzývání ohně“, Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora, Zorbujeme ve dne v noci! , Horské zimní manévry - aneb „Javorový muž a žena“ - zábavně dobrodružný zimní program na Javorovém, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém, Den v dakarském bivaku, NOVÝ ZÉLAND - FOTO EXPEDICE (Self/share drive), Javorový na sněhu – zimní pobyty pro každého, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, U valašského mlynáře - exkurze do pohankového mlýna, Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, Paintball a jeho strategie, Netradiční návštěva království slivovice, Paintball s profesionálním trenérem, Boj podle scénáře - Painball, To nej z Nového Jičína s ubytováním ve WELLNESS HOTELU ABÁCIE****, Aktivní den v zimních Beskydech - Ráztoka - Pustevny - Radhošť pro skupiny, Tarzánie - lanové dobrodružství v Beskydech, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Pohádky trochu jinak - pro děti i pro dospělé, Noční výstup na Lysou horu (Královna Beskyd v noci), Programy a vystoupení s dravci a ukázky sokolnictví, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Sovinci, Javorové vítání slunce – noční dobrodružné výlety s průvodcem, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Šermířský program „Gotický pěší turnaj“, Dobrodružství od západu do východu slunce - noční turistika v Beskydech, Horolezcem na zkoušku, Večírek s vůní slivovice, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), NOVÝ ZÉLAND - Vyhlídkové plavby za velrybami KAIKOURA , Pohoda a relax v podhradí hradu Štramberka, Tarzaní lanové aktivity - studium lanových aktivit v Tarzánii, Javorový zimní přechod na sněžnicích s průvodcem, Skialpinistický kurz na Javorovém - seznamte se se základy skialpinismu, Ledolezení, Roztáhněte svá křídla - seznámení s paraglidingem, Studium na fakultě pálení a slivovicových věd, Vánoce, čas hojnosti ve Valašském království, Královský program pod Trúbou s komfortním ubytováním u Holubů, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, OFFROAD jízda v legendární Toyota FJ Cruiser, Horolezectví - celodenní intenzivní kurz, Pasování na občany Valašského království, Šermířská pohádka, Javorové kouzlo horské cyklistiky – výlety na horských kolech s průvodcem, Točte s námi! Služby pro filmové a televizní produkce, Sportovní lezení, Casino Royale, Štramberk pro filmaře, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, NOVÝ ZÉLAND - TE ANAU GLOWWORM CAVES, Večerní zábava s programem TITANIC, Zimní - nejen lyžařské - závody na Javorovém, Javorový pro děti - hry a programy pro děti, NOVÝ ZÉLAND - HOBBITON (HOBITÍN) : návštěva v říši fantazie, Fotografické a vyhlídkové lety s Royal Wallachian Squadron, Honba za Štramberským pokladem, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., Koloběžky, kola a lana pro celou rodinu - Pustevny, To nej z Nového Jičína - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Štramberská hradní akademie pro děti, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, To nej z pod Lysé hory, Teambuilding na čtyři způsoby, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, V koňském sedle pod Štramberskou Trúbu, Zpět do minulosti aneb objevujeme zámek Holešov, Valašská svatba, NOVÝ ZÉLAND - PLAVÁNÍ S DELFÍNY, Livecooking, Mobilní lanové centrum - lanové atrakce, Programy s ukázkami dravých ptáků - sokolnictví s výkladem, Dakar Tatra&Subaru ride na polygonu Tatra Kopřivnice, Netradiční firemní akce na barokním zámku Holešov, Štramberské pivní lázně s pobytem pod Trúbou, To nej ze Štramberka s hotelem Roubenka*** - program, akce, pobyt, NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Životní jízda - škola spolujezdce, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Interiérová LED a UV show , Křest sněhem na Pustevnách - jednodenní kurz zimních aktivit, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, AUSTRÁLIE - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Aquashow - aquazorbing show, Šermířský program „Legenda o králi Artušovi“, Loprais Tatra Team – DAKAR RIDE jen pro Vás!, Motokáry - jízdy na motokárách v Beskydech, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, Valašské zážitky pro všechny smysly, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů

Reference

22.6.2013 · Pavel Vokatý - RETIGO

Pane Harabiši, ještě jednou mi dovolte Vám poděkovat za bezvadnou akci, z které byli a doufám, že ještě jsou, všichni naši partneři a kolegové nadšení. Všechno vyšlo dle našich představ.... Díky a přeji mnoho dalších povedených akcí. PS: Olin neměl chybu. S pozdravem/Best regards

Emigrace do Valašského království, Castrol

Pasování na občany VK, Continental, 24.5.2012

Studium na VKU - paragliding, lana atd., DHL,

Studium na VKU, LG II

Studium na VKU a pasování - DEZA 22.10.2008

Studium na VKU - EDsystem

Studium na VKU - LG

Studium na VKU a pasování na občany VK - Refrasil

Emigrace do VK, Eset Style

Pasování na občany VK 23.4.2009 Merck Pharma

VK prověřilo výkonnost evropského AMD fusion týmu

Studium Luhačovice

Emigrace do Valašského království, Simply You

Pasování na občany VK, hotel Troyer 4.5.2010

Studium na VKU - Castrol, Štramberk, Trojanovice

International meeting AKU Italia - Štramberk

Pasování na občany VK, hotel Troyer 9.6.2010

Pasování na občany VK, hotel Troyer 28.6.2010

Pasování na občany VK, Microsoft

Pasování MBG Group 15.1.2011

Studium na VKU Arcelor Mittal

Pasování na Valachy - Schott 8.9.2011

Rodinné centrum, Emigrace do VK

Pasování Pustevny OSU 19.4.2012

Pasování na občany Vk, Refrasil

Exodus do Valašského království – Štramberk, 14.4.2012

Emigrace do VK, Štramberk, 15.06.2012

Setkání „burianovců“ ve Štramberku, 29.6.2012

BIKE FUN INTERNATIONAL, Emigrace do VK, 24.10.2012

Pasování na občany VK, RSBP, 7.9.2012

Wustenrot - Studium na VKU a pasování na občany Valašského království

MATADOR - Pasování na občany Valašského království

NESTLÉ - Pasování na občany Valašského království

RETIGO - Emigrace do Valašského království

Tatrabanka, Valašský Týmvidling

Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2017 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.