čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Skupinové&firemní akce a programy » Gastronomické a gurmánské programy » S dobrým jídlem a pitím » Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora

Cesty nejen za vínem do Svobodné republiky Kraví hora

zobrazeno: 131633× vytisknout tento balíček zážitků doporučit tento balíček zážitků

Kategorie: S dobrým jídlem a pitím, S dobrým jídlem a pitím, S vínem, Incentivní pobyty a cesty všech chutí

Lokalita: Česká republika, Jižní Morava, Svobodná republika Kraví hora - Bořetice

Poptávka

Vážení klienti, přátelé, představujeme Vám novinku, kterou se snažíme zúročit nejen náš mnohaletý zájem o vynikající moravská vína a všechno co k nim patří! Zároveň Vám take nabídnout možnost získání občanství přátelské a přívětivé Svobodné republiky Kraví hora.

Svobodná republika Kraví hora spolu s obcí Bořetice na jejímž katastru leží, je protkaná 260 vinnými sklepy, malebně rozloženými mimo obec pod vinařskou tratí Kraví hora. Poradíme Vám však který sklípek si vybrat aby vyhovoval Vašim přáním a možnostem. Můžeme začít třeba v Rodinném vinařství Jedlička&Novák, nedaleko hotelu Kraví hora a pokračovat ve Vinném sklepě u Procházků na Dolním frejdě 190. Pro menší skupiny a milovníky vynikajících červených vín doporučujeme návštěvu Vinařství Stapleton-Springer, které se specializuje na BIO produkci zejména odrůdy Pinot noir. A nebo můžeme společně objevovat některý z dalších 257 sklepů, které jsem tady ještě nejmenoval...

K objevování místních vinných sklípků, vín Svobodné republiky Kraví hora, vám samozřejmě můžeme zajistit veškeré služby kolem, od  pozvánek, přes dopravu, ubytování, výběr vín, catering, zábavný program apod. K popsání vašich přání prosím použijte náš poptávkový formulář.

12. 11. 2000 byla při volbách do Senátu a krajských zastupitelstev také samostatně volena vláda a prezident Svobodné spolkové republiky Kraví hora přímou volbou. Kdo získal nejvíce hlasů byl prezidentem, druhý s nejvyšším počtem hlasů se stal předsedou vlády a dalších osm ministry. Tímto volebním aktem byla také republika vyhlášena.

Spolkovou republikou je proto, že areál sklepů má tři části: Zahraničí (sklepy jsou postaveny  2 metry za hranicí katastrálního území Bořetice), Hliníky a Kraví hora, která je největší. Republika vydala pasy, poštovní známky a propagační materiály. Platidlem republiky je jeden Kravihorec, který má v přepočtu cenu jednoho eura a je krytý vínem pokladu republiky. Republika má svou hymnu „Bořetické Kraví hory“, která byla poprvé uvedena na slavnostním večeru 26. 5. 2001 dechovou hudbou Túfaranka ze Šakvic.  Z recesistických akcí bylo na největším brněnském náměstí Svobody „Antireferendum“ proti referendu Korutanského hejtmana. Konalo se dne 22. 2. 2002 ve 2 hodiny odpoledne 22 minut 22 vteřin, kdy z boční ulice Rašínovy vyšel za zvuku Kravihorské dechovky Vonička průvod demonstrantů, kteří žádali zastavení Vídeňského obřího kola v Prátru, neboť žene na naše vinice mráz z Vídně. Druhou recesistickou akcí bylo v roce 2003 referendum o přistoupení ČR k EU. Hlasování vinařů a přátel vína bylo v předsálí kulturního domu, kde měli Kravihorci umístěnu svou urnu pro hlasování. Recesistický volební lístek se upravoval otisknutí palce do vína odrůdy „Bago“. Vinaři rozhodli velkou většinou hlasů o přistoupení KHR k EU budou-li nás chtít.

 

Varianty a ceny:

Cena na osobu se odvíjí zejména od počtu osob, kvality a množství vypitého vína a případně dalších doplňkových služeb. Vždy se Vám snažíme nabídnout nejlepší poměr cena výkon ať už hledáte zájezd ekonomický, standardní nebo exkluzivní. Cena začíná zpravidla na 790 Kč/osoba bez DPH včetně kvalitních vín dle vašeho výběru, personálního zajištění/produkce bez dopravy, ubytování a dalšího programu. Minimální velikost skupiny při této ceně je 8 osob. Minimální cena za program je 6320 Kč bez DPH. Cenu si však můžete určit i sami a my uděláme vše proto abychom se vám do vašeho rozpočtu vešli.

Obsah balíčku/aktivity/programu:

Standardním obsahem cesty/akce/programu ve vinných sklípcích Svobodné republiky Kraví hora jsou tyto položky: 

 • Doprava do Svobodné republiky Kraví hora - zpravidla autobusem, mikrobusem, případně vlastní doprava; 
 • Ubytování na místě v penzionu, hotelu dle vašeho přání;
 • Prohlídka Svobodné republiky Kraví hora - sídla prezidenta a vlády, Ministerstva financí a Státní banky Kravihorské, Ministerstva pošt, šeptandy a spojů různých a Ministerstva slibů a dotací. Cestou navštívíme i Kravihorskou Zeď nářků, památník Kvasinky a další významné turistické atraktivity republiky.
 • Degustace vín s vinařem a večeře - neomezená konzumace vína;
 • Zábavný program - cimbálová muzika, pasování na občany Svobodné republiky Kraví hora a získání občanství a všech nezbytných dokladů a věcí (pas, měnu 1 kravihorec, nálepku na auto, láhev kravihorského vína apod.) 
 • Další den ráno snídaně a odjezd domů, případně další fakultativní program/výlet cestou domů - např. návštěva  Lednicko-valtického areálu (UNESCO) a jeho prohlídka;

  Upozornění/varování:

  Žádný návštěvník sklepa nesmí zbůhdarma šantročit s vínem. Kdo bude přistižen, že ho rozlévá po zemi, sobě na košelu nebo si v něm namáčí pazůry, bude uvázaný na Vinckově náměstí ke slůpu tak dlouho dokud neslíbí, že to víckrát neudělá. Potom dostane po hubě a pošle se dom.

  Každý občan republiky, který vlastní zbraň je členem armády republiky.V případě mobilizace se dostaví do sklepa ministra obrany se zbraní a ve vyšívanej košeli.

  Ve sklepě je dovoleno mluvit jen o víně, ženských a nebo zpívat. Kdo bude mluvit o práci, musí okamžitě opustit sklep. Neuposlechne-li, bude mu koštovačka vyměněna za krígl na pivo a bude muset držet krok v pití s ostatními. Jedna koštovačka se pak rovná jednomu kríglu.

 

Informace

Tělesné předpoklady:

Cesty nejen za vínem jsou určeny zejména osobám starším 18 let. Žádný nesmí ve sklepě frflat, že nepije. Kdo by ve sklepě zpíval jinačí písničky než o víně bude zavřený o suchém chlebě a vodě s nejškaredší babů z dědiny v obecním sklepě tak dlouho, dokud se nenaučí zpívat o víně. Jináč nesů potřeba zvláštní tělesné předpoklady.

Celkový čas:

Obvykle se jedná o celodenní program s přespáním a odjezdem následující den po snídani. Délku však lze přizpůsobit Vašim potřebám a možnostem. Ze sklípka sa vychází často po čtyřech a kolem čtvrté ráno...

Počet účastníků:

Omezen pouze kapacitou sklípku, kde bude vaše akce probíhat. Ideální je počet mezi 25 a 50 osobami, ale technicky není problém zorganizovat ani akci pro menší či větší počet.

Oblečení, vybavení:

Každý návštěvník sklepa, ať mladý, starý, domácí nebo přespolní musí být řádně oblečený. Nikoho tam nechceme vidět v roztrhaných gaťách, vytahaných teplákách, ve špinavé košeli, nebo ve špinavých gumákách.

Sezóna:

Celoročně.

Počasí:

Pobyt ve vinném sklípku není naštěstí závislý na počasí;

Kdy objednávat:

Čím dřív, tím líp. Nejlépe alespoň několik týdnů předem ať máme z čeho vybírat. Zejména napodzim bývají sklípky dost nabéchané... Vždy však uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeni.

Doplňkové služby/programy:

Cesta do Svobodné republiky Kraví hora a objevování místních vinných sklípků a ochutnávání vín, může být součástí vašeho firemního/zájmového programu na Jížní Moravě. Vhodnými doplňkovými službami mohou být například cyklistické výlety do okolí , projížďky na Segwayích či jiné služby z naší nabídky. Podobu doplňkového programu blíže upřesňujeme na základě vaší konkrétní poptávky.

Reference

Další produkty

Štramberská hradní akademie s ubytováním pod Štramberskou Trúbou, AUSTRÁLIE - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, Livecooking, To nej z pod Radhoště s Hotelem Troyer**** v Trojanovicích, Po stopách Yettiho aneb zimní dobrodružná výprava v Beskydech, Emigrace do Valašského království, Den v dakarském bivaku, Setkání s plzeňskou legendou aneb solidní studium pivních věd , Cesty kolem světa na míru aneb to nejlepší z vesmíru, Studium na fakultě pivních věd VKU v Rožnovském pivovaru, To nej z pod Lysé hory, Výlety, zájezdy, expedice - doprava pro malé skupiny, Výprava za Radegastovým pokladem pro firmy a skupiny, Po stopách Yettiho – zimní dobrodružství na Javorovém, Vzrušující studium Valašské královské univerzity pro skupiny, NOVÝ ZÉLAND - Self/share drive pracovní, soukromé cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z Kopřivnice - program, pobyt, zájezd v podhůří Beskyd, Zimní dobrodružství ve Valašském království aneb TO NEJ ze zimních aktivit, Královský program pod Trúbou s ubytováním ve stylových dřevěnkách, Cesta za pravdú aneb za kouzlem vína ze Znovína, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Frenštát p. R., NOVÝ ZÉLAND - Business cesty a akce pro vašich 7 smyslů, To nej z pod Radhoště - program, zájezd, pobyt Trojanovice, Zájezd do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě, Javorový pro firmy a skupiny – školení ve stylovém horském prostředí, Královský program pod Trúbou s luxusním ubytováním, Zájezdy, akce, programy ve vinných sklípcích Jížní Moravy!, To nej ze Štramberka - program, pobyt, firemní akce, Akce a programy pro firmy a skupiny na hradě Lukově, NOVÝ ZÉLAND - RODINNÉ CESTY (Self drive holidays), Večírek s vůní slivovice, Javorové grilování – aneb grilování na Javorovém
Nevyhovuje Vám nabízený balíček? Potřebujete k němu ubytování nebo jinou službu? Napište, poradíme Vám
 
 
 

Kalendář akcí

 
 
 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
 

© Copyright 1997-2022 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.