čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Nabídka pro jednotlivce Nabídka pro skupiny a firmy

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Produkční centrum

Fotografické služby

Chcete vaší akci zdokumentovat? Potřebujete zajímavé fotografie pro svou prezentaci? Nabízíme vám fotografování vašich akcí našimi profesionálními fotografy. Naše společnost také za 20 let své činnosti disponuje vlastní fotobankou s širokým archivem fotografií, který můžete využít při tvorbě vašich grafických materiálů.

Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky!

Grafické studio

Valašské královské grafické studio Vám nabízí:

- zpracování pozvánek na vaší firemní akci či konferenci;

- zpracování kompletního design manuálu vaší akce či celé společnosti;

- zpracování vaší zakázky od prvního návrhu až po její konečnou realizaci;

- grafické řešení a účinné slogany, sepsání textů;

- kompletní zpracování vašich informačních a propagačních letáků;

- zpracování vizitek, letáků, plakátů, pohlednic, katalogů, jídelních lístků, a jiné.;

- zakomponování vaší prezentace do materiálů či kampaně Valašského království;

- realizace PR apod.;

- postaráme se o tisk a zajistíme distribuci;

 

V případě vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Přehled referencí najdete zde

Dopravní služby

Doprava je součástí většiny programů, které pro firmy a skupiny realizujeme. Spolupracujeme přitom s desítkami ověřených dopravců nejen v našem regionu. Zajišťujeme dopravu jak komfortními autobusy či luxusními limuzínami, tak terénními speciály, historickými veterány nebo i vozy recesními. S námi se však nemusíte přepravovat jen po zemi! Pro nás není problém ani doprava vzduchem nebo po vodě!
Plánujete svatbu nebo jinou významnou oslavu či chcete někoho překvapit? Pro Vás je určena služba Svatební servis. Nabízíme Vám pronájem luxusních vozů s řidičem pro nevěstu, ženicha, svatebčany. Přeneste starosti spojené s dopravou na nás a užijte si svůj svatební den. Doprava luxusními či historickými vozy řízenými profesionálními řidiči, povýší Vaši slavnostní událost na nezapomenutelný zážitek!

Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky!

Catering

Chcete mít jistotu, že vaše akce bude i gastronomickým zážitkem? Nebo vám úplně vyhovuje jen opékání špekáčku u ohně? Naše dobrá znalost prostředí a 11 let zkušeností je zárukou, že dostanete to, co si opravdu přejete. Můžeme Vám zajistit jak kompletní cateringové služby pro rauty, bankety, koktejly, svatby, plesy, párty, zahradní slavnosti, kongresy, prezentace firem, semináře, zasedání a firemní oslavy, včetně kompletního stravování nebo dle vašich přání a finančních možností doporučíme to nejvhodnější cateringové řešení. Zajistíme vše, od stylové akce na míru včetně velkolepé hostiny s bohatým programem, exkluzivními úpravami pokrmů a nápojů, dekorací a kostýmů, choreografií i výzdobou k danému tématu, párty stanů, nábytku apod. až po jednoduché grilování či opékání špekáčků na tábořišti.

Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky!

Hudební servis&zvučení

Víme, že žádná správná akce se bez dobře vybrané muziky a kvalitního zvuku neobejde. Při našich programech spolupracujeme s řadou jak místních tak populárních kapel a hudebních seskupení všech možných žánrů (cimbálové muziky, dechovky, folkové, folkrockové, rockové kapely apod.). Ke kvalitní hudbě patří samozřejmě i kvalitní zvukaři. Dle specifických požadavků či finančních možností vaší akce vám nabídneme nejvhodnější zvukové řešení od reprodukované hudby, DJ až po ty nejnáročnější živé kapely. Zajišťujeme zvučení jak velkých akcí, jako jsou festivaly a koncerty tak i malých firemních či společenských programů a akcí, konferencí či přednášek. Na výběr z hudebních programů a vystoupení, které jsme realizovali, se můžete podívat na fotografiích.

Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky!

Moderování

Pořádáte-li akci, na které se vám bude hodit zkušený moderátor, neváhejte nás oslovit. Spolupracujeme jak s cenově dostupnějšími lokálními moderátory, tak s profesionály, které pravidelně slýcháváte z českých rádií, vídáváte v televizi nebo potkáváte na sportovních, kulturních či zábavných akcích. Dle vašich specifických požadavků Vám zajistíme moderátora na vaši konferenci, firemní akci či zábavný večer nebo festival.

Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky!

Taneční servis

Jaký by to byl večírek bez tance! I když třeba sami se ve víru tance zmítat nechcete, neříkejte, že vaše oko rádo nespočine na elegantní tanečnici, či tanečníkovi tančících v rytmu tanga či flamenga…

Pro váš program můžeme zajistit:


Nabízíme však i moderní tance, ukázky sportovního rock´n´rollu, break dance, robot dance apod. dle Vašeho přání a požadavků. Zpestřením vaší akce mohou být i „mužoreti“ či jiná nestandardní taneční seskupení jako např. SSSR - Skupina Stínového Striptýzu Rozkoš apod.

Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky!

TV služby

Chcete vaší akci natočit? Spolupracujeme jak se zkušenými týmy místních i celonárodních televizí, které jsou schopny zajistit i vícekamerové záznamy a přenosy, tak se i mezi námi najdou amatéři, kteří vám natočí kvalitní video, které nejen pobaví, ale zůstane věčnou vzpomínkou na vaše nezapomenutelné zážitky z povedené akce a za přijatelnou cenu. Kromě toho nabízíme i další služby v oboru zpracování videozáznamu. Naše partnerské studio je vybaveno profesionální technikou, která umožňuje pracovat s médii VHS, S-VHS, Video8, Hi-8, Digital8, miniDV, DV, DVCAM, DVD atd. Zpracování je prováděno pomocí výkonné výpočetní techniky s rozsáhlými možnostmi úprav obrazu i zvuku (korekce, přechodové i průběžné efekty, titulky, klíčování, doplnění o další zvukové složky – komentář, hudba, atd.). Studio také produkuje vlastní „podkresovou“ hudbu k využití v různých videopořadech. Ukládání zpracovaných videopořadů je možné realizovat do různých formátů např.: MPEG2 → DVD, Windows Media Video (WMV), Flash Video (FLV), MPEG4 (DivX), QuickTime (MOV) apod.

Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky!

Půjčovna vybavení

Jedete s námi na expedici či na outdoorovou akci a nemáte to správné vybavení? Chcete s námi na noční výstup na některý z beskydských vrcholů? Potřebujete půjčit párty stany či stoly a židle pro vaši firemní akci? I na vás na všechny jsme připraveni! Menší poptávky zvládáme vlastními silami. Ty větší ve spolupráci s našimi partnery.

Kontaktujte nás s vašimi konkrétními požadavky!

 

Kalendář akcí

 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 25 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
Katalogy ke stažení
 

© Copyright 1997-2023 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis

Tvorba www - Neofema s.r.o.