čeština English Deutsch Polski Русский

Královský jarmark Letenky Valašské království Nový Zéland

O nás | Jak na to? | Prodejní místa | Reference | Ke stažení | Mapa webu | Všeobecné podmínky | Ochrana osobních údajů | Spolupracujte s námi | Kontakt
Přihlášení prodejce | Košík

 

+420 774 668 011
+420 777 556 021

obchod@smarttourism.cz

SMART TOURISM SERVICES

Zážitky/aktivity pro každého Programy pro firmy a skupiny

Vyhledávač

 
 

Chci zasílat newsletter

Akce » Emigrace do Valašského království Na Hradě Štramberku

Emigrace do Valašského království Na Hradě Štramberku

vytisknout doporučit

Vážení přátelé, nemáte rádi české politiky? Emigrujte z České republiky! Valašské království Vám opět otevřelo své hranice, zliberalizovalo svou imigrační politiku a příjmá nové zájemce o občanství!  Představujeme Vám možnosti, jak získat občanství přátelské a přívětivé země přímo na našem hradě! I jednotlivci se mohou v uvedených termínech přihlásit do našeho imigračního programu a za akční cenu 999 Kč prožít nezapomenutelný program plný dobrodružství zábavy, dobrého jídla a pití v atraktivním prostředí gotického hradu a historického města Štramberka!

minimální počet osob, aby se akce v daném termínu konala10 osob
maximální počet míst50 osob

Podmínky

Příjezd na akci může být buď v pátek večer nebo v sobotu ráno do Štramberka. Sraz účastníků je v sobotu v 9.00 v Turistické Chatě Dr. Hrstky! Ukončení v sobotu v noci nebo v neděli brzo ráno!

Ubytování dle Vašich představ a možností není zahrnuto v ceně! Domluvíte si sami, případně napište, že o něho máte zájem a my Vám ho zajistíme v cenové relaci, kterou si budete přát. Ve Štramberku spolupracujeme s většinou ubytovacích zařízení všech cenových klategorií:

Štramberk - Hotel Roubenka*** http://www.roubenkahotel.cz/; Hotel Štramberk****+stylové chaloupky Relaxu v podhůří Beskyd*** www.relaxvpodhuri.cz; Hotel Šipka***www.hotelsipka.cz/; Hotel Gong**** http://www.hotel-gong.cz/, případně levné ubytování je ve Staré škole, nebo se dá přespat v naší klubovně na Chatě Dr. Hrstky ve spacácích;

Cena zahrnuje:

Program/aktivity

Honba za Štramberským pokladem - "light" verze bez finančně náročnějších aktivit - podle indícií umístěných v okolí hradu budete hledat poklad, zažijete dobrodružství s hady, pavouky, nahlédnete do štramberských jeskyní... 

Slaňování ze Štramberské Trúby - podle počasí slaníte z věže Trúby venkem nebo útrobami...

- Studium na  Fakultě pálení a slivovicových věd... - ochutnáte vzorky nejméně 6 vynikajících destilátů od Rudolfa Jelínka.

Pasování na občany Valašského království - Pokud na základě aktivit v emigračním procesu prokážete vaši způsobilost stát se občanem Valašského království, čaká vás na závěr programu slavnostní ceremoniál. Cena zahrnuje fotografii, domovský list a Pas Valašského království.  

- Noční prohlídka Štramberské TrúbyOtevřeme jen pro vás mimo otvírací dobu i v noci…

Catering/Raut/jídlo - přes den jsou připraveny obložené mísy a polévka a večer se griluje vepřová kýta. Další jídlo a občerstvení není zahrnuto v ceně. 

Pokud nemáte zájem o celý program, můžete se přihlásit jen na jednotlivé akce! Použijte náš kalendář, případně kontaktujte naší kancelář!

Termíny a rezervace

V tuto chvíly nejsou vyhlášeny žádné termíny

 

Související balíčky

Emigrace do Valašského království | Slaňování z Trúby aneb 30 metrů vertikálního adrenalinu | Studium na fakultě pálení a slivovicových věd | Pasování na občany Valašského království | Honba za Štramberským pokladem | Hostiny, grilování a gastronomické akce pod Štramberskou Trúbou | Noční prohlídka Štramberské Trúby

Kalendář akcí

 
 
 
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
 
 
 
 

Proč s námi

Máme 7 smyslů jako Vy! Dokážeme život cítit tak jako vy! Chápeme Vaše emoce! 

Proto vše, co pro Vás děláme, děláme srdcem.

Jsme tady pro váše cestování a volný čas již 20 let.

Známe lidi, známe hory, známe Vás. Proto to děláme dobře.

Rozumíme si spolu a proto se spolu vždy domluvíme.

A proto od nás dostanete vždy to, co chcete a potřebujete. Těšíme se na Vás...

zákazník:

uživatelské jméno (email):

heslo:


Zapomenuté heslo
Registrace nového zákazníka
Katalogy ke stažení
 

© Copyright 1997-2021 - Valašské království ® - Smart Tourism Services Ltd ®, Tomas Harabis, Chris Williams

Tvorba www - Neofema s.r.o.